Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni? Félek.

Figyelt kérdés
Nos, nem is tudom hogy kezdjem, 17 éves vagyok, egy igen rossz és elviselhetetlen természetet kaptam,türelmetlen vagyok, lobbanékony, nagyon nem tetszik ha valami nem úgy sikerül ahogy én azt elvárom, hamar tudok hangulatot váltani, mindig megkaptam mindent életemben, nem voltunk sose gazdagok,csak az átlag felett éltünk, és kialakult bennem egy kis némi önzőség ami kétféle, néha nem veszem észre magam, mármint önzőségileg, és mások hibájából tanulva egy kicsit az is bennem van, hogy félek adni, azért mert félek a csalódástól.Nehezen tudom kimondani hogy bocsánat, de ritkán megteszem.Rólam ennyit.Barátnőmről aki 20 éves, ő is nagyon sok mindent megkapott életébe, ők gazdagok voltak, leestek a magas lóról, most a cukorbeteg, depressziós anyjával él együtt, aki szerintem a legrosszabb természetű ember a Földön, minden neki a gazdagság, bár néha szerintem csak egy szerető férfi kéne neki, ezt mai napig nem tudom eldönteni, szóval néha alig van mit enni neki, ha nálunk van édesanyámtól mindig kap, nem tudom hányszor vitt tőlünk kaját, édesanyám nagyon jó ember és felnézek rá, mert hiába csalódott sokat életébe de még mindig ad, barátnőmnek, és szeretnék olyan lenni mint ő, felnézek rá.Barátnőm meg viszont nagyon jószívű és szerintem adna, csak nem tud miből, hogy változzak meg, nem szeretnék önző lenni, szeretnék neki adni, nem szeretném elveszíteni, igazán szeretem és nem bírnám ki ha elhagyna.Segítsetek össze vagyok zavarodva és nem tudom magam jól kifejezni.
2015. szept. 1. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó ember vagy, nyugodj meg. :)

22/F

2015. szept. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De én nem érzem magam annak és tudom hogy borzasztó természetem van, és szeretnék megváltozni.
2015. szept. 1. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó ember vagy, aki jobb emberré szeretne válni. :)

Nyugodj meg. :) Ha akarsz privátban mesélhetsz. :)

2015. szept. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lelkitársam! :D


Detto így éreztem magam, de le tudtam küzdeni! Ha érdekel, írj privátot, elmesélem, hogy sikerült magamban rendezni a dolgokat.


Üdv, 23L

2015. szept. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!