Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parom bantasbol mondhatta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom bantasbol mondhatta, hogy rossz a szajszagom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elegge kellemetlen, de multkor szoba kerult a tema, hogy rossz a szajszagom. Nagyon-nagyon meglepodtem, hiszen soha senki nem tette ezt szova.


Mivel vele vagyok kozeli kapcsolatban, nem gondoltam, hogy hazudik de nem ertem, ez hogy lehetseges. Naponta minimum ketszer mosok fogat, fogselymet hasznalok es szajvizet. Egy rossz fogam sincs.


Vagyok az edesanyammal es noveremmel olyan kapcsolatban, hogy megmondjak, ha kellemetlen a szajszagom. Megkertem oket, hogy 'ellenorizzek' le de semmi problema nem volt, valamint soha egyetlen egyszer sem lattam, hogy valaki tavolabb huzodott volna tolem ha kozel alltunk es beszeltem.


Szerintetek mi lehet ennek az oka? Az utobbi idoben sokat veszekedtunk, talan bantani akart. Azota viszont gatlasokkal vagyok teli, nem szeretek ugy beszelni, ha kozel vagyunk egymashoz es csokolozni sem szeretek annyira emiatt...


2015. szept. 11. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy van valami gond az emésztéseddel. Aztán az is lehet, hogy már irritáló számára a személyiséged.
2015. szept. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szájszagod akkor is, ha éhes vagy, de ahogy előttem írták, emésztési probléma is.
2015. szept. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!


De akkor miert van az, hogy masok nem ereztek es itthon sem tamasztottak ala a baratom allitasat? :/

2015. szept. 11. 13:24
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

nyald meg a kezed és szagold meg. ha nem büdös, akkor még lentebbről (gyomorból) jöhet.

De az is lehet, hogy tényleg bántani akart, egy pillanatban, mikor épp jól elvagytok és minden happy, kérdezz rá. és mondd el neki ezeket, amiket itt leírtál: Azota viszont gatlasokkal vagyok teli, nem szeretek ugy beszelni, ha kozel vagyunk egymashoz es csokolozni sem szeretek annyira emiatt...

2015. szept. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én apámnak nem mertem soha azt mondani, hogy rossz a szájszaga, pedig biztos tudta magáról, rosszak a fogai már régóta, csak sok pénzbe kerül a kezelés, az meg nem volt mindig. Így csak azon vehette észre gyerekkoromban, hogy nem kellemes így a közelében lenni, hogy elhúzódtam tőle.


Ha nem azért mondta, hogy bántson (ezt azért te jobban tudod, mint mi, te ismered), akkor nem kell rá megharagudni, ha nem épp hagymát (vagy hasonló kellemetlen leheletet generáló ételt) ettél, inkább nézesd meg, nincs-e valami baj, akár a fogaiddal, akár más szervi gond.

2015. szept. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom, hogy irtatok!


Nem haragszom ra, HA valoban fennallna ez a dolog akkor meg orulnek is. Majd beszelek vele errol ujra.

2015. szept. 11. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!