Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnél a főnököddel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél a főnököddel?

Figyelt kérdés

A főnököm egy nagyon erős kisugárzású férfi, 4 évvel idősebb tőlem. Szüleink már kiskorunkban összeakartak boronálni minket....aztán elkeveredtünk egymás mellől, évek multak el, nekem van egy 3 éves kapcsolatom viszont amint felvetődött az ötlet hogy nála dolgozzak, ő kidobta a barátnőjét akivel egy évig voltak együtt.

Jól kijövünk...bár érzek rajta némi tartást gondolom a pasim miatt.

Nem élek tökéletes párkapcslatban...most is valahol egy pókerpartin van a barátom...bár szeret...valamit ugy érzem mégis jobban..és ez a póker.Sokat veszekedtünk rajta de elfogadtam...viszont azt veszem észre magamon hogy a főnökömről beszélek itthon állandóan, rengeteget gondolok rá....nem vagyok szerelmes de bejön nekem ez a flörtölés...Nem egy kifejezetten jó pasiról van szó, de nagyon vonzó:)

Mikor elkezdtünk együtt dolgozni édesanyja hivta rogton az enyemet hogy a fiamnak a lanyod nagyon bejön...:)

Bar jol esett, megis volt baratnoje....nekem meg baratom.

Most hogy szakitottak, ugy erzem szabad a palya...el tudnam csavarni a fejet es folyamatosan azt hallgatom apukajatol es anyukajatol is hogy miert nem jovunk mi ossze, meg hogy mennyire jo lenne ha en lennek a menyuk.

Ez jol esik de neha mar zavaro....varom hogy ő tegye meg az első lépést.

Vagy szerintetek nem meri a pasim miatt?

Ha szépen felöltözök megdiccsér hogy jól nézek ki, állandóan valahogy hozzámér ha beszélünk, sokat hulyéskedünk együtt,és ha nagyon rossz kedve van hozzám akkor is kedves, na meg tett már olyan beszólást hogy ő az üzletemberek helyett csak miattam járna ide....meg hogy szerinte a férfiak miattam kötnek itt üzletet.

Vagy ha nem érem el reggel a buszt, akkor mindig lecsesz hogy miert nem hivtam fel hogy jöjjön el értem....miért a barátomnak szólok..

A végtelenségig sorolhatnám....Én persze mindig kitérő választ adok, félek a visszautasitástol is....bár minden jel arra utal hogy vár...várja hogy lépjek..

Ma nem értem föl egy magas polcot, nem tudtam levenni az iratokat és megkértem segitsen...levette, mondom nahát ügyes vagy köszi:)..mondom jó neked ilyen magas avgy..és erre elkezdi hogy neked is nagyon jó lehetne ha igazán akarnád, csak te nem akarod eléggé....szerintem, érted?- ezt mondta és bezárta az ajtót.

Jojj mit tegyek ráadásul gondolom az exe is féltékeny rám mert minden közösségi oldalon bejelöl ismerősnek pedig szimplán köszönőviszonyban vagyunk.

Mit tegyek?Szerintetek lehet ebből valami?

Meddig mehetek el? Játszik velem, vagy tényleg bejövök neki?Nem akarok egy kapcsolatot felrugni egy munkahelyi flort miatt, de annyira tetszik hogy ez ilyen szepen lassan alakul.....

23L


2010. márc. 12. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:

gondolom pókerzsenikém nem akaszt milliókat a kártyával, főnökúrnak több a zseton...

Told neki, rugj fel mindent, egyszer élsz.

2010. márc. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
egyikük sem áll rosszul anyagilag
2010. márc. 12. 21:51
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
szép kis regény... sztem titokban próbáld ki;) aztán ha nem akk még mindig ott van a pókeres srác
2010. márc. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem lehet jövője :) viszont akkor keress másik munkahelyet, nagyon keveseknek sikerül a munkát a magánélettől elválasztani, sztem ez nagy eséllyel nem vezetne jóra :)
2010. márc. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is beleestem annó a főnökömbe, nekünk nem jelentett gondot a kapcsolatunk a munkahelyemen. Persze a többiek egy kicsit "na itt a kis kivételezett" pillantásokat vetettek rám, de hozzászoktam, és ugyanúgy végeztem a munkám, mint azelőtt, sőt még jobban, hogy nehogy azt higgyék a főnök barátnőjeként nekem csak "látszat-melót" kell végeznem.
2010. márc. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Most elkezdtem írni, hogy velem is hasonló a helyzet, de közben rájöttem hogy nem :)

Szóval én simán bevállalnám, de tudnod kell, hogy ha ez kiderül a munkatársak előtt, a munkahelyi szociális státuszod a "ribi" lesz, sajnálom. Akármennyire is szerelemből történik, vagy ugyanúgy teljesítesz a munkakörödben. Semmi nem számít, mindenhol vannak irigy, randa nők...

Én csak akkor mennék bele, ha égre-földre megesküdne, hogy ez a kettőtök ügye marad. A barátod meg...hát drágám, 23 vagy, lehet hogy ez most egy működő kapcsolat, de hozzá mennél? Ha a válasz nem, akkor csak az idődet vesztegeted vele...

2010. márc. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Végül hogy alakult a kapcsolatotok?
2011. nov. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!