Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, ha a pasim 19 éves én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha a pasim 19 éves én meg 24?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
.. --. . -. / --. .--.- --..
2010. márc. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem gáz, semmi baj nincs ezzel...

Gondolom van della meg nagy BMW...

2010. márc. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha neked megfelel miért lenne gáz. de lehet hogy egy idő után az anyjának fogod érezni magad.
2010. márc. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

xD abba gondolj bele mik ő született akk te 5 éves ovis voltál...

szal akk ha most annyi lennél akk egy babával járnál xD

2010. márc. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele szerintem, ezzel semmi baj nincs
2010. márc. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bocs többiek, de ez fordítva már nem lenne gáz?


Nem gáz egyáltalán. Nyilván van bennetek valami közös, és meg is értitek egymást, ha együtt vagytok, úgyhogy sok szerencsét, és ne nagyon törődj másokkal, akik nem látnak bele a kapcsolatotokba.

2010. márc. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát hosszú távon biztosan az. egy idő után biztos anyáskodni fogsz majd felette, és te lehet h 26-27 évesen családot akarsz majd ő meg még bulizni akar, és akkor rájön majd h kell a francnak neki a család meg a gyerek meg hasonlók, ő még élni akar majd akkor szabadon. De ha ez csak egy szex kapcsolat akkor tökmindegy.....
2010. márc. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
NEM, fordítva teljesen más már ne is haragudj azért teljesen máshogy néz ki ha a fiú 24 és a lány 19, nem tudom te milyen világban élsz de 1000böl 1 olyan kapcsolat szokott fent maradni ahol a srác sokkal fiatalabb a lánynál
2010. márc. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A fenét lenne gáz, az a gáz ha nem szeretitek egymást legalább egy erős közép szinten.
2010. márc. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

csak az számít,amit érzel iránta.

ha szereted,akkor nem zavar a kor.

2010. márc. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!