Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jólnézek ki de nemérdekelnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jólnézek ki de nemérdekelnek a nők? Miért van ez?

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok máshogy gondolkodom mint a többi fiatal nem érdekel a buli,pia stb...hiába vagyok jóképű egyszerüen nem tudok ien primitív lányokkal járni,együtt lenni!

Van még normáris értelmes lány a világon?akiket nem a pénz,kocsi érdekli?és nem nyavajog nem flörtöl másokkal stb...???


2010. márc. 12. 22:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Hát ez ritka,de rátalálsz majd az igazira.

Inkább a csendesebb visszafogotabb lányok társaságát keresd.

2010. márc. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%

Ha olyan jóképű vagy mint a helyesírásod... na hagyjuk.

"Normáris" értelmes lányok vannak, csak nem kezdenek "ien" alakokkal, mint te.

Élvezd, hogy olyan tökéletes vagy.

2010. márc. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

"Inkább a csendesebb visszafogotabb lányok társaságát keresd."

Ilyenek csak a mesében vannak...

2010. márc. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Hmm... Sztem te vagy aszexuális vagy , vagy búza.
2010. márc. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
Tudom pontosan hogy mire gondolsz,ezzel pont igy vagyok en is,nincsen egy normalis no akivel komoly kapcsolatot letesitsel,egyik sokat nyavajog,a masikat meg csak az anyagiak erdeklik,akivel osszejossz az megcsal,aki szerelmes beled gyerekesen viselkedik,van aki tarsasagban marhasagokat hord ossze es hulyen rohog minden,egyszeruen nem ertem mi lett a mai lanyokkal,nem egy kapcsolatom volt 21 ev alatt,sot sokkal tobb mivel szeretek ismerkedni foleg nokkel,de eddig meg egy normalissal nem talalkoztam,meg arrol ne is beszelyunk hogy mar szetba szattak magukat egesszen,meg ok csodalkoznak ha egy ferfi sem veszi szamba oket vagy komolyan,aki tetszik nekik,akkor miert nem varnak a szuzesseggel addig hogy annak a sraccnak adjak akit annyira szeretnek.pfff
2010. márc. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
7%
23 01 a kerdesre nem valaszoltal,te miert vagy ezen az oldalon?szerintem eltevedtel,mert annyira bunko vagy hogy meg a netten is eltevedsz.
2010. márc. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
Manapság még a csúnyább lányok is fennhordják az orrukat!Tapasztalat!
2010. márc. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
23 06 teljesen igazad van,olyan csunyak ha lemennek a banyaba feljon a szen,de hozzajuk sem lehet szolni,neha egy szexbomba sem teszi magat annyira nagynak mint ok
2010. márc. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
18%

23:01 tényleg egy semirekellö vagy! Te téynleg azért jársz ide h másokat beolts h h ír?

Az ilyennek kellett volna az annyába szakadnia a feje!

A kérdezőnek válaszolva pedig igenis vannak ilyen lányok csak tényleg nehéz őket megtalálni:S

2010. márc. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
37%

23:05


"23 01 a kerdesre nem valaszoltal,te miert vagy ezen az oldalon?szerintem eltevedtel,mert annyira bunko vagy hogy meg a netten is eltevedsz."


De legalább visszaellenőrzi, hogy helyesen írta-e le a mondandóját. Egyébként ilyen felsőbbrendűségérzettel tényleg nem érdemel meg semmilyen lányt az illető. Megválaszolta impliciten a kérdést (benne volt a válasz, csak nem kifejtve). Az volt a válasz, hogy azért nem, mert ennyire el van telve magától a kérdésíró, nem tud helyesen írni...és jó eséllyel a humora sincsen a toppon, valamint látszik a kérdéskiírásán, hogy nehezen nevet vicceken, ami a legnagyobb hiba. Ezt én esélyesebbnek látom, mint azt, hogy rossz helyen próbálkozott a kérdéskiíró.

2010. márc. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!