Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az h. sokan írják h....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az h. sokan írják h. megcsalatam így meg úgy a barátom, meg h. mennyire jólnézek ki meg se érdmelnek. Mért van az h. nekik mégis mindíg van barátjuk. Ennyire jól néznek ki? vagy mi? Vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

fuha te jól kilettél borulva ahogy látom : D

tudod ez az egész párkapcoslati téma 2 emberen múlik, és olyan nincs hogyminden pasi szemét. mi nők és férfiak majdhogynem ugyanolyanok vagyunk lelkileg, ugyanúgy vannak elmebeteg gondolataink néha, ugyanaz kell mindkettőnknek. szóval egy nő ugyanúgy átverhet egy srácot mint egy srác egy csajt. önzés lenne csak a srácokra fogni a sz*rt. szerintem legyél egy jódarabig csak csajok társaságában, nyugodjál le, aztán úgyis jön majd egy srác akibe rohadtul beleszeretsz, aztán már nem is fogsz emlékezni arra amit itt leírtál. sok szerencsét a jövőben : )

2009. nov. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen. jön egy srác akibe beleszeretek é sle se fogsz szarni....mint mindíg... és akk megint sokkal jobblesz

de azér tköszi a választ ^^

2009. nov. 14. 23:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha ilyen a hozzáállásod biztos le fog szarni. Elhiheted, ahogy egy csajnak se imponál az ha egy fiú tesze-tosza, úgy egy csávónak se ha a csajt folyton pátyolgatni kell, meg hordóból önteni belé a lelket. Azt az energiát amit pesszimizmusra pazarolsz akár optimizmusra is fordíthatnád.
2009. nov. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

jelen:D jó ennyire azért nemvagyok durva...szexuálisan egyik barátomat sem csaltam le, de mindig félrenézegettem...egy ideig. volt is pár pasi az életemben, de nem feküdtem le minddel.

most viszont, már elég sokéve vagyok egy pasi mellett és eccersem néztem félre, és büszke is vagyok magamra :D

és valszeg nemis fogok, mert őt végre igazán szeretem.ű

tudom,l gonosz voltam, meg enyhén ribi, de annak a korszaknak már vége.

amúgy nemtom h miért voltak mégis pasijaim, pedig az éppen soron következő tudta h úgymond csalom a pasimat, mivel vele "csaltam" :D

2009. nov. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nyugi
2010. márc. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!