Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, akinek nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek nagyon elromlott a párjával a kapcsolata, kilátástalan volt a helyzet, de mégis sikerült megoldani?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem is ez van most,ő szóba sem akar állni velem,fogalmam sincs mit tegyek! Nagyon szeretem és nagyon hiányzik.. (Én 18/L ő meg 20/F..)
2011. nov. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Annyira nem volt rossz,de fényesnek sem volt nevezhető.

Féltékenykedett (ok nélkül !!), mindig mondta,hogy fontosabbak a barátaim,mint ő,mert nem akartam mindennap találkozni,ja és volt,hogy beszólt a barátaimra,meg kb mindenkit oltott.

De,amúgy ezek mellett normális volt velem,csak voltak a "bolond" napjai,amikor a fent írtakat megtette.

amúgy nem nagyon sikerült javítani ezeken,max ideig-óráig.

Szakítottunk is amúgy,nem pont ezek miatt,de ezek is rátettek.

16/L a fiú pedig 21

2011. nov. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Amúgy úgy lehetett rajta javítani (már ameddig),hogy elmondtam neki,hogy mennyire bánt,meg nem értem őt,nagyon rosszul esnek ezek.

Mindig tudott rá valamit mondani,de nagyjából megértette,mit akarok mondani.(CSak sajnos nem sokáig raktározta el az agyába)

2011. nov. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!