Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért egy hülyét választott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért egy hülyét választott barátnőm?

Figyelt kérdés

Szóval van több barátnőm, de akivel többet beszélgetek történt egy csöppet fura dolog.


Én férfiként nem értem meg miért egy hülyét választott.

Adott három, ebből 2 pasi aki tett is valamit.


Első: Egy átlagos srác, átlagos kinézet, normális belső.Nem szólogat be senkinek sem, normális, lehet vele beszélgetni


Második: Egy gyökér, aki hülye is emellett. Szóval pl. csinál hogy megy előtte egy öregasszony nem fér el tőle az úton és mondja hogy takarodj már az utamból, jó esetben nem löki fel, minden embert kicikiz, pedig ő a legcikibb. A srác testre simuló naciban jár, 165 magas kb és 100kg, nem néz ki jó, olyan mint egy kis disznó. Azt mondják hogy a kinézet nem minden, bár kinézetre elég ronda, belsőre meg még rosszabb.


Mondandómból nem úgy tűnik hogy pártatlan vagyok, de nem értem.A lány a barát barátnőm, nincs köztünk semmi és nem is lesz, de már 11 éve ismerem.


Miért választ egy gyökeret? Én nem értem...


2015. szept. 13. 20:45
 1/9 A kérdező kommentje:

Első és második srácot is ismerem.

Harmadik meg nem is mert tenni semmit, zárkózott szegény és inkább hagyta.


De nem értem, nem túlzom el a dolgot, tényleg szörnyű egy srác a második. Én pl mindkettővel jól megvagyok. Másodikkal, aki egy szörnyű ember sokat beszélgetek, de csak azért mert sarkamba van mint egy csicska. De a többi emberrel olyan idióta. Minden dologhoz ami szerinte ciki hozzászól valamit, szerintem ez gáz. Nem tiszteli annyira sem az idős embert hogy normálisan viszonyuljon hozzá.

2015. szept. 13. 20:49
 2/9 anonim ***** válasza:
Én már letettem arról, hogy megértsem a női "logikát". Egyébként figyeld meg, a nők többsége nem a normális pasik után sír, ha szakítanak, hanem azok után, akik bunkón viselkedtek velük. Ha a barátnőd össze is jött volna az első sráccal, és szakítottak volna, nem sírt volna utána. A második faszi után viszont zokogni fog, figyeld meg. A szerelem vak, szokták mondani, és ez sokszor igaz is. Valószínűsítem, hogy a barátnőd olyan, mint sok más nő, és elvette az eszét egy beképzelt majom, akit vagánynak és férfiasnak tart, mert sok nő összekeveri a bunkóságot a határozottsággal és a férfiassággal.
2015. szept. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Mert a nők az érzelmek után mennek. Ez a hülye való neki, mert kellően felkavarja az érzelmeit. Utána meg majd sírdogálhat is utána. Legbelül ezt élvezik a nők.
2015. szept. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az általánosítás kiválóan megy nektek!


Nesztek akkor: Ti csak a külső alapján szelektáltok, soha nem lehet bennetek igazán megbízni, vagy hosszú távra tervezni, mert ha jön egy jobb nő már mentek is. Hülyék vagytok és erőszakosak, nem csoda ha ezt választják a nők, hiszen csak ez van.

2015. szept. 14. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4: Talán mert van némi tapasztalatunk, plusz itt is x+1 nő sírja tele az oldalt, hogy brühühü, elhagyta és megbántotta egy bunkó. (Érdekes, a jófiúk után miért nem sírnak?) Egyébként akinek nem inge, ne vegye magára.
2015. szept. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen a nők nagy többsége tényleg így csinálja. Nemhiába mondják hogy a rosszfiúkra buknak meg a bunkókra. Csak olvass utána a számtalan nőnek, akit ver a párjuk, és évekig nem szakítanak, hanem titkolják, stb.
2015. szept. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De gyerekek... Van különbség vagány bár kicsit bunkó és a hót ta-hó paraszt közt...
2015. szept. 14. 18:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Nincs. Csak a szemlélőben van különbség.


A csaj számára előbbinek tűnik. Számodra az utóbbinak.


Kinek van igaza? Mindkettőtöknek.

2015. szept. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8.


Ok nélkül nem mondanék ilyesmit, bár valószínűleg nem tudja milyen valójában, de én meg ismerem. Van egy társaságunk(11 fő) ebben a barátommal mi vagyunk a domináns felek, szóval szinte mindenki ad a véleményünkre, de erre nem írom hogy baráti társaság, ebből 4-en vagyunk barátok a többi csak hozzánk csatlakozott(osztálytárs). Mi négyen megvagyunk nélkülük, de keresik a társaságunk, ezért domináns felek vagyunk. Látom az a gyerek mekkora tahó, de nincs kedvem elküldeni, mert velünk kellően normális. De barátnőmet már 11 éve ismerem és kicsit bosszant a dolog, ilyen nem épelméjű tahóval.. Nekem kinézetével nincs gondom, csak azért írtam mert átalgos alatt van, de emellett a belsője is átlag alatti..

2015. szept. 14. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!