Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha a barátnőtöknek/fe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha a barátnőtöknek/feleségeteknek lógós melle lenne, akkor elvárnátok tőle, hogy megműttesse?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy „ha szereted, akkor elfogadod úgy, ahogy van". De azért mégsem túl izgató a megereszkedett cici.


Csak mellfelvarrásról lenne szó, implantátum nem kerülne bele.



2014. szept. 23. 14:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem semmi gond a lógósakkal.
2014. szept. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
én szeretem ha lóg :D
2014. szept. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lóg a mellem, pedig még csak 20 éves vagyok (bele sem merek gondolni, mi lesz pl. szülés után...), de ez van, a gravitáció győzött. Nagyon sokáig szégyelltem a melleimet, de a párom megnyugtatott, ő nem várná el, hogy a nagy mell feszes legyen, tisztában van vele, hogy ez nem így működik. Nagyon szeret így, állandóan hangsúlyozza, mennyire szépnek tartja a melleimet így is.


Én biztosan senki kedvéért nem lennék hajlandó kés alá feküdni a melleimmel, kivéve abban az esetben, ha én nem tudnám sehogy sem elfogadni - ebben azonban kaptam segítséget a páromtól, és elfogadtam magam.

2014. szept. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

ugyan, ne viccelj már! A mellek lógnak, ez a természetük. Ha nagyok, akkor meg nagyon lógnak. Sose zavart.

23F

2014. szept. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
jó hallani ilyen véleményeket...
2014. szept. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csajomnak is lóg, de így is nagyon izgatónak találom őket!
2014. szept. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
nem
2014. szept. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vártam el tőle, de nem is beszéltem le róla, őt zavarta u.h. felvarratta - el kell ismernem, hogy jól sikerült, de nekem előtte is tökéletesen megfelelt.
2014. szept. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

Pont hogy nem.

Még mindig izgatóbb, mint ha tudom, hogy valamilyen szinten ő már mű.

2014. szept. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Épp ellenkezőleg, azt várnám (és várom) el tőle, hogy ne műtesse meg, mert a lógós mell számomra sokkal izgalmasabb, nőiesebb és erotikusabb a feszes mellnél!
2014. szept. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!