Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan változzak meg? Menthető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változzak meg? Menthető még?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 éve vagyunk együtt és sajnos rossz irányba változtam.Önző és hisztis lettem.Tegnap majdnem szakítottunk, mert a veszekedéseink már nagyon elfajultak.Néha ő hozza ezt ki belőlem,viszont néha csakis az én hibám a hiszti és a veszekedés.A párom viselkedése is megváltozott emiatt,csunyabban beszél velem.Nem akarom elveszíteni.Megbeszéltük hogy a következő veszekedésnél elkoszonunk egymástól(persze nem a kisebbek után).Mit tehetnék hogy újra az legyek akit megszeretett,akivel szívesen töltötte az idejét?20N/23F
2015. szept. 14. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

*Önző és hisztis lettem


Nem az lettél, hanem az is voltál.


*Mit tehetnék hogy újra az legyek akit megszeretett,akivel szívesen töltötte az idejét?


Az nem te voltál, hanem az, akit te utánoztál.


Te ez vagy aki most alakít.

2015. szept. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Legyel vele figyelmes, helyezd az o szuksegleteit a sajatjaid ele ea hagyd abba a hisztizest

18/L

2015. szept. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
+Feleslegesen kezdesz el megint színészkedni, mert a vége megint itt lesz. Ő nem téged szeretett meg, hanem azt akit alakítottál. Annak a másik nőnek a lényét szereti.
2015. szept. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,mert az elején is magamat adtam,és a mostani énem zavar.Persze nem napi szinten hisztizek neki,de sokkal gyakrabban mint régen.
2015. szept. 14. 15:16
 5/7 anonim ***** válasza:
4 Az ember segíteni akar neked, hogy szembe tudj önmagaddal nézni, de hát nem kapcsolsz. Csak ragaszkodsz a könnyebbik úthoz, pedig azon nem fogsz tudni tovább lépni, sőt még azt is elveszted amit eddig nyertél.
2015. szept. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És neked mi a véleményed? A hiszti "hozzám tartozik" vagy egy másik kapcsolat,más jellemű férfival én is más leszek?
2015. szept. 14. 15:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Kétféle hiszti van: az, amelyik okkal történik, és érhető, ha kiborulsz; illetve az, amikor egy apróságon kapod fel a vizet és átmész hülye pic**ba.

Azt kell eldöntened, hogy a te hisztid melyik kategóriába tartozik...Ha okkal akadsz ki, akkor a párod hibája is, ha ok nélkül, akkor tényleg veled van a baj, és igyekezz változni és az ő igényeire is gondolni!!!


19/L

2015. szept. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!