Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változzak meg? SOS

Figyelt kérdés

A baratnomet mar kikeszitettem masfel eve vagyunk egyutt, de elegge felos vagyok es igy sok mindenbe nem ertunk egyet. Folyton vergodok, nyavogok mindenert ami nem ugy van ahogy en akarom, de ezen nem tudok valtoztatni... Igazabol olyan anyuci pici fianak mondanam magam...

Legutóbb azon vesztunk ossze mert nem mertem ovszert venni es rengeteget azon veszekszunk, hogy nem viszem haza bemutatni, de anyukam szerint még raer...szoval legyszi segitsetek, hogy valtoztassak?


2015. ápr. 25. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha gumit sem mersz venni, hogy mered megfarkalni? A gyógyszered: pofozd fel magad! :D
2015. ápr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem az volt a lenyeg. Hogy banjak vele jobban?
2015. ápr. 25. 14:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, neki hogy lenne jobb és próbálj meg ahhoz igazodni. Ő tudja, mire van szüksége, mit szeretne tőled.
2015. ápr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bandi6891 ***** válasza:
Elb*tt anyád és valószínű így is fogsz maradni.Egyszerűen nem az életre nevelt.
2015. ápr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1000x elmondta már, de nem megy... nem tudok valtozni
2015. ápr. 25. 14:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha miatta nem tudsz akkor nem az itt válaszolók miatt fogsz tudni :/ Legyen már egy kis önbizalmad!
2015. ápr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez már beteges, hogy nem mersz óvszert venni. Anyukád meg nagyon arra nevel, hogy vele maradj, nem akarja elfogadni, hogy neked más nő is van az életedben, azért nem akarja látni. Már ha amit leírtál, valóban így van. Hány éves vagy? Mert ha 14 akkor vissza az egész amit írtam, akkor semmi gond. De ha már inkább 18 körül, akkor kezdődnek a gondok.

Ha egyedül nem megy, még mindig kereshetsz szakembert, mert azért a te félősséged már kóros, ezen valahogy változtatni kell.

2015. ápr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!