Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem veszi fel a paro a telefon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem veszi fel a paro a telefon! Kulfoldon dolgozik. Aggodhatok?

Figyelt kérdés
Tegnap ment ki. Mar sokadszor van ott. Ma felhivtam es kisse indulatosan letoltam amiert nem hivott. Megbeszeltuk h este beszelunk skypon. Hivott este mobilon, de nem lattam. 15 p. Mulva visszahivtam de kikapcsolta magat. Szerintetetk most mi baja lett? Azota sem kapcsolta be magat. Kb 3 oraja.
2015. szept. 14. 21:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%
Te nem vagy teljesen százas kérdező. Előled én is menekülnék.
2015. szept. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Koszi utolso!
2015. szept. 14. 22:18
 13/20 anonim ***** válasza:
77%
De nyugi, a pasid se százas ha azért kapcsolta ki a telefonját mert megsértődött!
2015. szept. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%
És te hogy lehetsz olyan szívtelen hárpia, hogy nem leoltod őt, és utána meg nem veszed fel?
2015. szept. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Hat mert nem vettem eszre h hivott, miutan vissza hivtam mar nem volt kapcsolhato....
2015. szept. 14. 22:45
 16/20 anonim ***** válasza:
30%

Ne aggódj, dobd ki!


Könnyebb lesz neked, aggódnod se kell. Főleg nem oylan miatt, aki tudja, hogy aggódsz miatta, erre hergel azzal, hogy kikapcsolja a telefont.


Remélem, ennyiről van szó tényleg.

2015. szept. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
86%
Esetleg lefeküdt aludni? és kikapcsolta a telefonját? Vagy lement a haverokkal egy sarki presszóba, inni egy sört, elmesélni, hogy mi a helyzet a határon, beszélgetni velük egy keveset?
2015. szept. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
16%
Jajjnaaaaa vegre 69 lettrm :-D :-D koszonom! Meg azt is,hogy lathatom,mennyien eltek labtorlokent, xar kapcsolatban es faj az igazsag.
2015. szept. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
56%

18,ideje megszoknod :)

Kérdező, ne oltogasdne várd el hogy neked mindig haptákban álljon, engedd élni!

Mondom ezt úgy, hogy én is elég ragaszkodó nő vagyok:)

2015. szept. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
14%
Most ez nem tudom,hogy haptakban allas vagy aggodas csak,.hogy jol van-e, mert...ha utobbi,akkor pasi nem megfelelo tenyleg
2015. szept. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!