Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érzem magamat frusztrá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magamat frusztráltnak ebben a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én 27, barátnőm 23 éves. Az ő családja eléggé gazdag, komoly lakásuk van, autójuk. A barátnőm most kapott egy elég jó lakást pesten, illetve egy új 8milló forint értékű autót. 2 év múlva végez az egyetemen, orvos lesz. Ellenben én teljesen átlagos körülmények között élek a szüleimmel. Nincs jól fizető állásom, se autóm, se diplomám. Lakásom meg pláne. Szüleinek hamarosan be fog mutatni. Félek, hogy mit fognak hozzám szólni, hogy le fognak-e nézni emiatt.
2015. szept. 17. 09:35
 1/10 Sunshinedoll ***** válasza:
29%
Szerintem nem, nyilván szeret téged, és nem a pénzedért van veled (haha bocs...), érthető, ha a szülők miatt aggódsz, de velük is csak néha-néha kell kibírni pár napot, a mégis problémáznának. Ne izgulj annyira.
2015. szept. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Azt gondolom ez lényegtelen. Ha azt látják hogy te is mindent megteszel hogy jobb körülmények közé kerülj senkit nem fog érdekelni.
2015. szept. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy gazdagabbak, nem feltétlenül lenne baj. De akik ilyen mentalitásban ennyire tolják pénzzel a kicsi lányukat (és még amiről nem is tudsz), azoknál igenis előfordulhat, hogy közbelépnek elég erőteljesen. És az a lány aki megszokta ezt az életszínvonalat amit biztosítanak neki nem biztos, hogy lesz elég kitartó, hogy lejjebb adja. Talán rövid időre igen. De ha anyuék visszaveszik a lakást, meg a kocsit, és nem fizetik az egyetemet, akkor könnyen lehet, hogy pár hónap múlva inkább hozzájuk megy vissza. És nem azért feltétlenül, mert pénzliba, hanem mert ezt szokta meg, ebbe nevelték bele
2015. szept. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
elég gagyi alakok ha lenéznek emiatt
2015. szept. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%

*pénzéhes liba


Ja és persze nem ez lesz az indok jó esetben, de a hangulatára, az ő frusztráltságára lesz hatással, amit nem fog bírni

2015. szept. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem az számít, hogy most mid van, hanem hogy van-e ambíciód, kitartásod. De még akkor sem feltétlen várják el, hogy elérjed azt amit ők elértek. Persze az is lehet, hogy egy kőbunkó újgazdag család.
2015. szept. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha szeret bármit mondanak ki fog állni melleted. Orvosként alig fog keresni ( most a a hálapénzről ne beszéljünk), ha még lesz a markusovszky ösztöndíj akkor az kompenzál, de amúgy minimáébér majdnem. Szóval ha összeköltöztök még szerencse, hogy van lakás meg kocsi, mert abból nem vennétek egyhamar. A fusztráció ellen lehet tenni is, még lehet diplomád is, jól fizető állásod is. Én is később diplomáztam le, meg még végeztem több sulit munka mellett. A barátnőm férje ácsnak tanult előszőr, most 29 évesen diplomás pénzügyi előadó. Akarat kell ennyi.
2015. szept. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy mondanám hogy nem, meg a szeretet a fontos, meg egyenjogúsák van, meg blablabla... DE.

Én is frusztráltan érezném magam emiatt. És ha már úgy érzed magad, az baj, mert ez magától nem fog javulni, max ha te is meggazdagodsz. Mondjuk én a szülők miatt kicsit se aggódnék, és 27 évesen már te is lesz.rhatnád őket (ahol a párkapcsolati dolgokba minimálisan is beleszólnak a szülők, vagy egyáltalán 23 évesen még központi szerepet kapnak, azt a csajt MESSZIRE kerüld el). Hanem a távolabbi kilátások miatt...

Sajnos manapság a társadalom még mindig elvárja h a férfi tarsa el a nőt és nem fordítva... emiatt folytonos frusztrációban lesz majd részed. Bár a legjobban akkor jársz ha te is tepersz egy jó állásért. Egy orvosnál nem nehéz többet keresned. Utána már lesz . rhatod a 8 millás kocsit, nyilván örökké nem a szülei fogják eltartani - hanem te.

2015. szept. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
menj és vegyél egy ötöslottót, ha nyersz megoldódik minden xd
2015. szept. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha a szülők értelmesek akkor a lehetőséget fogják benned nézni nem azt hogy milyen helyzetben vagy. Engem dobtak, mert nem volt elég pénzem. Most már van:) ha ez volt akkor az ok, akkor tévedtek:)
2015. szept. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!