Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány, akivel randizom, alkoholista hajlamú?

Figyelt kérdés

Randizgatok egy lánnyal vagy 2 honapja, már volt szex is, de engem aggasztanak dolgok.


Pl, hogy a csaj minden áldott nap munka után bedob 1-2 cidert.


Ja meg arra is többször volt precedens, hogy munka közben töményeztek.


Elég jól keres, de sokat kell dolgoznia, és ezzel magyarázza, hogy innia kell :(


Sajnos az a baj, hogy az anyukájával kapcsolatban beszámolt alkesz problémákról (pl, hogy hátbaszurta a 13 éves lányát)...


Na én emiatt aggódom, hogy alkoholista hajlamai vannak :(


Ami hosszú távon nekem az elveimmel ütközik. Nem azt mondom, hogy én nem szoktam inni, csakhogy nekem az ivás egy eszköz és nem cél. Tehát én pl magamtól nem iszom, nincs az, hogy "csak úgy" iszom.


26 évesek vagyunk.


2015. szept. 19. 17:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Hát ne értelek... már többedszer emlegeted a pénzt... olyan fontos az?

Nem úgy megy, hogy valaki piálni kezd, és meggazdagodik tőle, de ha ennyire ezt látod, hát csatlakozz a barátnődhöz.


Azt kérdezted, hogy feltehető-e al alkesz hajlam nála - én meg abból kimászott emberként mondom, hogy ja, és ez nem csak hajlam.

Csak mellesleg: akkor én is sokkal jobban éltem, de nem azért mert naponta elment 1-2 ezer a kocsmában.

2015. szept. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
na erről beszélek, hogy a sikeres embereket az alkoholizmus sem affektálja, mert mivel sikerre születtek igy az alkoholizmusból is ki tudnak jönni jól.
2015. szept. 19. 21:44
 13/22 A kérdező kommentje:
aki meg alkoholista, de nem sikeres, azzal majd az utcán kéregetőként találkozunk
2015. szept. 19. 21:44
 14/22 anonim ***** válasza:
Kórházban dolgozom, rengeteg alkoholista betegünk van. Van aki régebben sikeres üzletember/állatorvos stb. volt, de sajnos 40-50 évesen ők is eljutnak arra a szintre, hogy meghalnak májelégtelenségben. Vért hánynak, a hasuk tele lesz vízzel, nem egy szép betegség, hidd el. A cider is alkohol, és nagy baj, ha minden nap szüksége van rá. Van hogy egy-egy húzósabb műszak után én is megiszok egyet, mert utána jobban alszok, nem kattogok még alvás helyett is azon hogy mit hagytam benn, de ez mondjuk havi 2-3 alkalommal van maximum. És néha még így is furán érzem magam emiatt.
2015. szept. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

ahol felnőttem a faluban, ott volt egy háziorvos, alkesz volt elég durván, engem is vizsgált elég durva piaszagot terjesztve a házban.


aztán most olyan 60 felett van már, de azóta már parlamenti képviselő


az ilyen embereken nem fog semmi?

2015. szept. 20. 12:41
 16/22 A kérdező kommentje:
sőt vannak emberek, akik füveznek hogy "elviseljék" a munkájukat.
2015. szept. 20. 12:45
 17/22 anonim ***** válasza:
Van, aki fél lábbal is megnyeri a maratont. Szerintem vágd le a lábad, mert egyenes út a biztos sikerhez. Nem értem, mégis hol függ össze logikailag a fejedben az egészséges, hosszú élet a sikerrel? Inkább szánalmas, mikor az ember annyira nem tud mit kezdeni magával, hogy az átlagosnál jobb lehetőségei ellenére is egy képzelt világba menekül, és lassú öngyilkossággal távozik az élők sorából. Az ilyen embereket hiába látod sikeresnek, mert számodra mondjuk a pénz vagy elismerés jelenti a sikert, ők nem azok, mert az életük nem adja meg számukra azt, amire vágynak.
2015. szept. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

jaj, mert biztos inkább lennének csóró kis szerencsétlenek mi? :D


az én meglátásomban az alkohol és a drogok ilyen kis cheatek, amiket ne csináljon, aki nem birja kezelni.


viszont aki elég okos és sikeres, az még ezekkel a káros dolgokkal is csak még nagyobb király lesz.


én ha innék drogoznék, cigiznék, akkor tuti mélyrepülésbe kerülnék igen hamar.


akkor ők miért nem?


sőt, ha én nem élek káros szenvedéllyel, akkor sem fogom elérni a töredékét sem annak, amit ezek az emberek.


utálom ezt a kettős mércét.

2015. szept. 20. 14:17
 19/22 anonim ***** válasza:

Neked fogalmad sincs, mi az a kettős mérce..

Vannak gyenge emberek, akik tudatmódosítókhoz nyúlnak. A gyengébbek között vannak olyanok, akiknek van valamilyen tehetségük. Ha a leépüléssel párhuzamosan sikereket érnek el abban, amiben tehetségesek, az nem attól van, hogy isznak/drogoznak, hanem attól, hogy nekik is 24 óra egy nap, és két korty között csinálják azt, amihez értenek. Lehet ezt gyomlálás a kertben, vagy üzletvezetés.. De látom, te inkább dagonyázni szeretnél egy kicsit az önsajnálatban, mert te olyan ember vagy, akit egy jó kis függőség sem tud előrébb repíteni, bezzeg a többieknek még az is sikerül.. Hát sajnáld magad, ha jól esik. A barátnőd viszont jobban tenné, ha olyan embert keresne, aki nem támogatja a személyes frusztráció miatt abban, hogy tönkretegye az életét.

2015. szept. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

hát bele lehet menni ebbe a vonalba is....


de csak szolok, hogy én olyan ember vagyok, akire kigyót békát dobáltak egész életében. ÉS SEMMI MÁST.


állandóan szemembe mondják, hogy ronda vagyok.


meg hogy SOSEM lesz munkám, SOSEM lesz nőm.


ezzel szemben elértem ezeket.


lehet mondani, hogy nem nagy szám, de ahhoz képest, hogy miket mondanak rám az emberek, ahhoz képest magasan túlteljesítek.


És az "emberek" agglomerált véleménye meg nem kamu, hanem szentírás, ugyhogy ez komoly dolog.


ÉS igen, nekem is 24 óra egy nap, csak sajnos a sikeres embereknek is 24 óra. Pedig nekik mondjuk elég lenne 16 is.


Vagy akkor inkább nekem 30.


Merthogy én gyengébb vagyok, nekem minden nehezebb.


Pl 3 hónapig jártam kondiba mire úgy néztem ki, mint a legtöbb ember, aki 20on évesen kezd el edzeni, de előtte meg SEMMIT SEM SPORTOLT SOSEM.


és nekem meg elegem van már abból, hogy mindig szopnom kell, hogy legalább az átlagos szintet kapirgálni tudjam ALULRÓL!


egy lakás ~15 milla, de amennyit én bukok a felsorolt dolgok miatt az több száz millió forint.

2015. szept. 20. 14:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!