Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány, akivel randizom, alkoholista hajlamú?

Figyelt kérdés

Randizgatok egy lánnyal vagy 2 honapja, már volt szex is, de engem aggasztanak dolgok.


Pl, hogy a csaj minden áldott nap munka után bedob 1-2 cidert.


Ja meg arra is többször volt precedens, hogy munka közben töményeztek.


Elég jól keres, de sokat kell dolgoznia, és ezzel magyarázza, hogy innia kell :(


Sajnos az a baj, hogy az anyukájával kapcsolatban beszámolt alkesz problémákról (pl, hogy hátbaszurta a 13 éves lányát)...


Na én emiatt aggódom, hogy alkoholista hajlamai vannak :(


Ami hosszú távon nekem az elveimmel ütközik. Nem azt mondom, hogy én nem szoktam inni, csakhogy nekem az ivás egy eszköz és nem cél. Tehát én pl magamtól nem iszom, nincs az, hogy "csak úgy" iszom.


26 évesek vagyunk.


2015. szept. 19. 17:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Én már rég elvesztettem a fonalat, meg a szimpátiámat is. Neked akkor most mi a bajod? Szar a világ, ezt tudtuk mindig is.

te meg mégis elértél pár dolgot, bár, ah jól értem, nehezen.

Akár büszke is lehetnél magadra.


Most akkor hogy jön ehhez a nyavalygáshoz a barátnőd alkoholizmusa?

Te bízol abban, ha tök alkesz lesz, attól annyi pénze lesz, hogy ihaj??? Vagy mi?

2015. szept. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"hát tudod, engem ugy neveltek, hogy aki iszik annak garantált a lezüllés és a kudarc.

" ez sok esetben megall, viszont van rengeteg kivetel is. nem szabad kozhelyekben gondolkodni.

2015. szept. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!