Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam neki, hogy mit érzek és így reagált. Ezentúl mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Múlthéten elmondtam neki, hogy szeretem és a válasz csak annyi volt szinte, hogy "hirtelen, váratlanul érte ez"

Annyi, hogy számított már rá és elvileg gondolkozott már a kettőnk kapcsolatán. A közös ismerőseink azt állítják, hogy nem igazán nyílik meg, és ha nem akar egy párkapcsolatot, azt meg is mondja az illetőnek.

Az utána következő napokban, mintha misem történt volna, ugyan úgy beszélgetünk, átmegyünk egymáshoz stb, sőt ő hívott moziba, h megnézhetnénk az Everest-et...

Most nem igazán tudom, hogy próbáljam a témát ráirányítani még egyszer, hogy "akkor mi lesz közöttünk" vagy valamit... Nem vagyok biztos benne, hogy 1 hét elegendő idő-e. De túl sokáig várni sem szeretnék...

Vélemény az egészről? mert sokszor én sem tudom már mi folyik körülöttünk... :/


2015. szept. 21. 13:37
 1/2 A kérdező kommentje:
20F
2015. szept. 21. 13:45
 2/2 anonim ***** válasza:
19 éves lány vagyok. Lehet, hogy valamennyire belelátok a fejébe. Érdekled őt, és ott van a fejében hogy lehet hogy lesz itt még több is, csak valahogy még nem jutott el arra a szintre, hogy tovább vigye a kapcsolatotokat. De ez nem hibája, egyszerűen csak így érez. Szerintem teremts olyan szituációt, ami előremozdíthatja a dolgokat, persze ez nem könnyű. Tűnj fel előtte mint igazi férfi, aki mellett igazi nő lesz, mert ez beindítja a dolgokat. Valami romantikusabb, lehengerlő gesztus, játékosság, nevetés...
2015. szept. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!