Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SkyyLine kérdése:

Ti mit tennétek? Szerintetek papucs jellem ez?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyunk együtt a bnőmmel és kiderült, h a kapcsolatunk elején facen beszélgetett egy pasival és volt erotikus képváltás is... fehérneműs és egy amin a melle is látszik. Megjegyzem én is kaptam tőle ilyen képeket és szerintem az nem is kirívó, ha egy kapcsolatban vannak ilyen képek. Azt mondta, h nem akart tőle semmit, de azért csinálta, mert én belenéztem sunyi módon a telefonjába és elvesztette a bizalmat bennem. Amikor én ezt megtudtam, összevesztem vele és azóta gyakorlatilag én uralom a helyzetet. Elismerte, h szégyenli a dolgot és többször sír is ez miatt, mikor erre terelem a témát. Nem volt sűrű üzenetváltás kettejük között... A telefonjába azért néztem bele, mert sűrűn kapott üzenetet és java része pasiktól volt, de elvileg próbálkoztak nála vagy csak barátai voltak, állítólag...

Konklúzió, letörölte az összes olyan srácot és mindig mondja, h nagyon szerelmes belém, nem akarja, h elengedjem és azóta úgy is viselkedik, mint egy igazi barátnő!


Azonban engem nagyon zavar, h ilyen dolog gmegtörtént, a másik része, h neki 7 pasija volt előttem, akivel lefeküdt... és volt aki csak kihasználta... amit megvolt utána semmi. Nagyon vegyes a sztori, nem tudom mit tegyek. Zavarnak ezek a dolgok, de tudom, ha szakítok fájni fog utána... és nem tudom, h csak ez miatt vagyok-e még mellette. Nem volt ilyen bnőm, akinek ilyen sok kapcsolata lett volna és ilyenek... Volt olyan srác, aki csak azért járt hozzá és amint ő komolyan gondolta, nem is látta többet



2015. szept. 21. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:

26F.

Nekem is volt hasonló helyzetem, csak fordítva. Én csináltam hülyeséget a kapcsolatunk elején (no nem ilyent, mást) mert amúgy nagyon csajozós voltam azelőtt én is. De miután összejöttem a mostani barátnőmmel, megváltoztam. Kitartok mellette, és együtt vagyunk már lassan 9 éve. De ez az eset annyira rányomta a bélyegét a kapcsolatunkra, hogy azt érzem, soha nem lesz képes Ő megszabadulni tőle. Már rég nem az a gond, de áttételesen mindig visszatér a sérülés, mert soha nem tudta túltenni igazán magát rajta. Őszintén, nem tudom, ha egy ilyen kezdéssel érdemes hosszútávra építkezni. Részemről lehetne, de rajta azt látom, hogy már nem tud soha tiszta lapom lenni nála, ami sok év párkapcsolati frusztrációhoz és un emléksúlyhoz vezetett.

2015. szept. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bántalmazó kapcsolat egypontnulla.

Gyanakvás, ellenőrizgetés, bosszú a másik féltől, visszasírás, a múlt kontrollálásának kényszere. (Mi a frászt tehet mostmár azzal, hogy volt 7 pasija? Azért ez nem annyira extrém, már bocs. Ha lett volna 50, az is a magánügye, de 7 pasi kis pechhel még akkor is összejöhet, ha mindegyiknek úgy futott neki, hogy feleségül is megy majd hozzá...Meg egyáltalán, mit tehet arról, hogy beleakadt pár parasztba, aki csak addig hajtott rá, amíg meg nem kapta? Ez miért a barátnőd bűne??? Mert nem gondolatolvasó és nem jött rá?)


Jobb lenne neki nélküled.

2015. szept. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért az, hogy együtt vagytok, ő meg bosszú címszó alatt másoknak küldözget erotikus képeket, szerintem durva. Ha az én párom csinálna ilyet, akkor szerintem ott vége is lenne.
2015. szept. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én egy kicsit sokallom, de ez az én véleményem... látom tudatosítanom kellene, h ez nem kirívó manapság... csak nekem. De az, h a kapcsolatunk elején más pasikkal chatel ezért... azt mondja, h bocsássak meg, de nem könnyű és állandóan felgyülemlik bennem ez a dolog.
2015. szept. 21. 16:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. És fel is fog gyülemleni szerintem. Soha nem fogsz tudni vakon megbízni benne szerintem.
2015. szept. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs bizalom. Kár erőltetni a kapcsolatot. Csak húzod a saját és az ő idejét is. Pedig mindketten találhatnátok boldog kapcsolatot. Mellesleg mikor összejöttetek, akkor tudtad hány pasi volt előtted? Ha akkor is tudtad, nem értem miért utólag sírsz ezen. Rengeteg nő belefut olyanba, aki csak addig teszi a szépet amíg meg nem kapja. Sajnos csak utólag derül ki. Erről nem tehet. Amúgy 7 pasi nem sok, feltéve, ha nem 20 éves kora előtt szedett össze ennyit.
2015. szept. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!