Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszett bizalmat, hogy lehet visszaszerezni?

Figyelt kérdés
Nem történt félrelépés,semmi ilyen.
2015. szept. 21. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. A bizalom torekeny dolog. Eljatszottad. N
2015. szept. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Attól függ mi miatt veszítetted el
2015. szept. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rohadt sok munkával és türelemmel, mindkét fél részéről.
2015. szept. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd, nagyon kevés infót adtál - konkrétan semmit, de leírom a saját történetem.

A barátom a kapcsolatunk elején (!!!) más lányokat is fűzött még, tehát már együtt voltunk 2-3 hónapja, de még ment a flört, emellett sokkal jobban udvarolt azoknak a lányoknak, mint nekem bármikor.

Kiderült szép lassan minden, kibuktam nagyon, dehát én halál szerelmes voltam, így nem szakítottunk.

Nagyon nehéz volt, most 2 éve vagyunk együtt, minden szuper, szeret engem, érzem én olyan másfél év után éreztem azt, hogy nem kell nyomoznom, aggódnom, hogy kivel beszél, mit csinál.

Nehéz volt, igazából most már mással nem csinálnám meg ezt újra, mert iszonyatosan sz.r érzés minden éjszaka ezen rágni magad, én meg ilyen lelkis vagyok.

Szóval nálam másfél év volt. Nem tudom, te mennyire vagy megbocsájtó, szerelmes, milyen a kapcsolatotok, mi történt egyáltalán... Szóval sok mindenen múlik.

2015. szept. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!