Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan hogy a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy a pasitok rákérdezett valakire (színész) hogy tetszik-e és nem akartátok megbántani a végén pedig mégis sikerült?

Figyelt kérdés
Szeretem a pasimat és hűséges vagyok hozzá. Igennel válaszoltam, mivel addig nyaggatott és nem akartam neki hazudni. Szerintetek attól még h jártok valakivel tetszhet más?

2015. szept. 22. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tetszhet, mi az utca embereiről is meg szoktuk jegyezni a másiknak, ha valaki olyat látunk aki nagyon jól néz ki.
2015. szept. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Ezt inkább a tini kategóriába légyszíves.
2015. szept. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már elmúltam 22, szóval már nem vagyok tinilány. Viszont nincs sok tapasztalatom a kapcsolatokat illetően. Csak érdekelne más véleménye is. A párommal már több éve együtt vagyunk.
2015. szept. 23. 00:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem vagyok féltékeny, ha a barátnőm azt mondja, hogy tetszik neki egy színész. Ő viszont zokogni kezd és csakhamar kataton depresszióba esik, ha akár csak egyetlen jó szót mondok egy színésznőre, vagy egyáltalán, bárki nőre.


Az ember a kapcsolat elején felméri, milyen típus a párja, és ennek megfelelően cselekszik. Én pl., ha mindenképpen muszáj nyilatkoznom egy nő külsejéről, kivétel nélkül mindig azt mondom a csajomnak, hogy "nekem nem tetszik". Akkor is, ha a szomszéd néniről van szó, akkor is, ha Charlize Theronról.

2015. szept. 23. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi őszintén sértődés nélkül megbeszéljük ezeket, mert most mit boruljak ki azon, hogy tetszik neki egy színésznő vagy ő ha nekem egy színész? Hűséget fogadtunk nem vakságot. Az utcán is kidumáljuk ha látunk egy jó csajt, srácot vagy épp nagyon bénát vagy röhejesnek kinézőt. És mivel általában a jó fenekű csajokat nézi meg nem a nagy mellűeket, így teljesen nyugodt vagyok, hogy sose lesz probléma a mellméretemből. (ami exnél gond volt, mert a kis naiv azt hitte 19 évesen még nekem nőni fog, aztán mire 23 lettem konstatálta, hogy ez kevés neki... :D) Szóval nekem pl az önbizalmamnak még jót is tesz, hogy tudom milyen a típusa és hogy én teljesen passzolok az ízléséhez.
2015. szept. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :) Sikerült megbeszélni vele a dolgot. Kiderült, hogy a "tetszik" és a "jól néz ki" az ő szemszögéből nézve nem ugyanaz. Én azt mondom arra az illetőre is aki jól néz ki, hogy tetszik, csak nem úgy értem h járnék vele. Ebből adódott a félreértés. Szóval tisztáztuk, végre.
2015. szept. 24. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!