Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet terhes a lány?

Figyelt kérdés

2 hónapja járok egy lánnyal. Kb 1,5 hét után bejelentette, hogy szerelmes belém. Leültem,elmondtam neki,hogy én még nem érzem a szikrát,de nagyon kedvelem és idővel ez változhat. Múlthét végén egy átmulatott éjszaka után nálam aludt.Bevallom,hogy tényleg részeg voltam.Nem sok minden dereng az éjjelből. Felkeltem reggel és a boxerem (fekete) 1-2 helyen "foltos volt", nem feltétlen gondolok arra,hogy szexeltünk. Az én elképzelésem szerint kézimunka lehetett. Azonban tegnapi napon azt mondta, hogy lefeküdt velem és hazudott,mert nem szed gyógyszert. Kiakadtam.Nem akarok gyereket még. Nem beszélek Vele azóta,de nyilván nem akarom magára hagyni. A nővére azt mondja,hogy szerinte csak így akar magához láncolni. A jövőhéten meg kellene neki jönnie. Ha megjön neki MOST,akkor ugye nem lehet terhes? Értem ezalatt,hogy ha valóban szex lett volna,akkor már most meg sem jönne neki?


Ha kiderül,hogy csak átver, tuti,hogy otthagyom. Nincs szükségem beteg emberekre. Kommenteknél, ha 1 mód van rá, akkor kíméljetek meg a büdös alkesz,stb gondolatkotól. Szülinapom volt és sosem fprdult még ez elő velem.


2015. szept. 23. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudjál már, de a "Ha kiderül, hogy csak átver, tuti, hogy otthagyom" komolyan azt jelenti, hogy ha nem ver át, akkor nem hagyod ott? Most azonnal menekülj... Normális lány ilyen esetben szalad az esemény utáni tablettáért, nem pedig direkt teherbe akar esni. Szóval ha valóságos a dolog, akkor is beteg, amit csinál. Én a helyedben nem várnám meg a végét, és most azonnal megszakítanám vele a kapcsolatot, és jelezném, hogy nem támogatom, ha teherbe esik. Ettől majd beijed.
2015. szept. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha valóban terhes? Nem hagyhatom cserben. Vagyis eddig így gondoltam. De tényleg erősen esélyes,hogy kamu az egész. Azért arra emlékeznék (legalábbis remélem).
2015. szept. 23. 18:38
 3/8 Költőnő? ***** válasza:
100%
aktus+2hét: terhességi teszt. Azt nem nagyon tudja megbundázni.
2015. szept. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor ha megkön neki jövőhéten, ez nem zárja ki,hogy állapotos?
2015. szept. 23. 18:41
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban terhes, akkor miért nem vett be esemény utáni tablettát? Miért hazudott arról, hogy gyógyszert szed? Miért engedte, hogy óvszer nélkül megdugd? stb...

De egyébként még azt sem tudod, hogy valóban szexeltetek-e.


Ha most nem tanúsítasz teljesen ellenállást és undort, akkor valóban eléri, amit akar, és magához láncol. Ha valóban terhes, még mindig ott az abortusz lehetősége, de ha van olyan hülye, hogy megszüli a gyereket, akkor majd fizeted szépen a gyerektartást. Bár ha neked arra van szükséged, hogy egy ilyen pszichológiai esettel járj, akit még csak nem is szeretsz, és hazudik, átver, akkor egészségedre.

2015. szept. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha most megjon neki elmeletileg nem terhes azonban elofordulhat, hogy terhesseg eseten meg megjon az elso honapban. Ha az aktus 12 vagy annal tobb napja volt csinaljatok tesztet.

Elegge santit ez a dolog lehet igazat mond a novere

18/L

2015. szept. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó 18 éves lány. Köszönöm! Ez volt az első nem okoskodó tanács.
2015. szept. 23. 18:45
 8/8 A kérdező kommentje:
A héten mindenre fény derül...
2015. szept. 28. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!