Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek ez hogy esne? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ez hogy esne? Hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

Barátommal ha bármilyen filmet nézek és feltűnik benne egy dekoratívabb nő, akkor elkezdi csorgatni a nyálát. Meg elkezd ott gügyörészni meg a nőhöz beszélni hogy helló cicus meg ilyenek... Volt már hogy emiatt belecsíptem a karjába, de csak nevet rajtam, hogy féltékeny vagyok... De olyan is volt már, hogy néztem egy sorozatot (persze abból is tetszik neki egy nő), épp egy disznóval volt egy jelenet, én meg beszóltam, hogy tessék, ott van élete párjával. A barátom meg nézett egy nagyot és azt mondja hogy hát akkor jól meghízott, el kéne kezdenie fogyózni ha már ekkora disznó...


Tudom hogy hülyéskedett, nem vagyok féltékeny csak rohadt xarul esik, hogy így viselkedik, mintha én nem lennék elég jó...


2015. szept. 24. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem direkt húzza az agyad...gondolj már bele...beszél a TV-hez!!!!!!!!!!!!!!!!! :D


22F

2015. szept. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyerekes viselkedés.


28N

2015. szept. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt direkt csinálja :D
2015. szept. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vicceskedős a barátod.


Nézd meg vele a Magic Mike-ot és te is csorgasd és véleményezd benne a pasikat :D Nézd meg, hogyan reagál majd :D

2015. szept. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert a pasi, aki ilyeneket csinál, baromi féltékeny lenne fordított esetben! ;) Annyira fontos neki a párja, hogy más nőkre csorgatja a nyálát (megjegyzem nagyon gyerekes viselkedés).
2015. szept. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!