Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti, hogy reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti, hogy reagálnátok illetve, hogy esne nektek egy ilyen szituáció?

Figyelt kérdés
Lenne egy lány akinek, tetszik úgymond egy fiú és letölti fb-n a fényképeid és egybe vágja a saját képével, hogy lássa összeillenek és még el is küldené neki a fényképek alatt pedig egy zene menne? Nagyon kiakadnátok tőle? Veszekednétek vele? Vagy pedig belevágnátok egy ismerkedésbe? vagy szerintetek beteges lenne? Mit gondolnátok fiúk, ha egy lány ilyet csinálna?
2014. máj. 4. 16:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Attól függ szereti-e az anált.

Őszintén.

2014. máj. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

szerintem inkább ne csinálj ilyet

vagy legalább ne küld el neki

2014. máj. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Beteges vonzalom.
2014. máj. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ezek a kérdések :DD

Miért veszekednék vele? Miért lenne beteges?

Szerintem aranyos.

2014. máj. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Rosszul reagálnék rá, ne csináld.

Ez olyan, mint első randin a leendő gyerekek neveiről beszélni...

2014. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Gyerekes...
2014. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ilyenről jobb nem tudni..
2014. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert nagyon jól összeállítottam egy videót meg így szerintem a fiú is eltudná dönteni, hogy tetszek e neki vagy sem. Kikértem 10 személy véleményét , akik végig is néztek 5 perc az egész nekik, nagyon tetszett csak, nem tudom így a fiú mit gondolna :// Félek is, hogy mit gondolna rólam néha írok vele megkérdezem, hogy van blala stb ,de ő általában nem szokta visszakérdezni velem mivan... de azért visszaír Mit gondoltok, amúgy nagyon tetszik a srác ...
2014. máj. 4. 16:20
 9/20 anonim ***** válasza:
Ne csináld, beteges
2014. máj. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Bizarr lenne.
2014. máj. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!