Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom külföldre megy dolgozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

G.Melinda2116 kérdése:

A párom külföldre megy dolgozni, mit tegyek? A többi lent.

Figyelt kérdés
1éve vagyunk együtt és a világ legszebb kapcsolatának mondanám a miénket,nagyon elégedett vagyok a barátommal ő a mindenem és ő is így érez..viszont most adódott egy lehetőség neki,Kecskeméten egy pizzériába dolgozna,én nem mehetek ki még mert sulizok Szerbiában.Megigértük egymásnak,hogy nem megyünk ki a másik nélkül,de nincs más lehetősége,mert itt nincs munkalehetőség és már mindent megpróbált.Az unokatesójánál lakna,és 1 hónap próbaidőre hívták ki.Hónaponta kb 1x látnám,és ez fáj mert eddig minden nap-minden másnap láttuk egymást.Lehet betegesnek hangzik ,de már egymás részévé váltunk,és az egyik felem azt mondja összefogok nélküle törni,és nincs semminek értelme,a másik felem meg azt,hogy maradjak vele,tartsak ki és várjam haza,aztán érettségi után kimennék hozzá én is..Hogy látjátok ezt?Kérlek írjatok valamit..

2015. szept. 27. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A tavkapcsolattal nem az a gond, hogy megoli a kapcsolatot, mert nem biztos hogy megcsalas lesz, hanem az a gond hogy teljesen tonkreteszi a feleket, amikor az en baratomnak kellett elkoltozni minden este sirva beszeltem vele telefonon es sirva aludtam el, mert hianyzott es ketsegbeestem, szerintem probald meg elengedni
2015. szept. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A távkapcsolat nehéz, de egy idő után elviselhetőbb.

Saját tapasztalat: párom és köztem 200 km van, igaz minden héten egyszer tudunk pár órára talizni a két város között, de már 2 és fél éve együtt vagyunk. Még idén összeköltözünk.


Figyelj, neki adatott egy lehetőség, hagyd élni vele, és ne legyél házisárkány, hogy nem örülsz ennek és hisztizel emiatt. Nyilván azért megy ki, hogy jobb legyen nektek. Neten ugyanúgy tudjátok tartani a kapcsolatot. Ha tényleg szeretitek egymást, és tényleg egymást akarjátok, akkor a szerelmetek ki fogja állni ezt a próbát.

Ha tényleg akarjátok, akkor ez a távolság nem fogja tönkre tenni a kapcsolatot. Ehhez viszont az szükséges, hogy mikor tudtok, akkor sokat beszéljetek neten keresztül.


Sok kitartást és fel a fejjel! :)

Szabadidődben pedig foglald le magad, ne agyalj ezen, mert annál rosszabb lesz. Ezt garantálom!

2015. szept. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi a baratommal 3,5 eve elunk tavkapcsolatban es felevente talalkozunk. Ha havonya egyszer tudna hozzad hazamenni az meg egesz Jo arany. Az elso par honap nagyon kellemetlen lesz De utanna hozzaszokik az ember. Megvannak a maga szepsegei a tavkapcsolatnak. Az izgalom a talalkozasok elott, a visszaszamolasok, a tartalmas beszelgetesek es ha nem kacsintottok felre akkor Bizonyitast nyer az egymas iranti szeretet es huseg.

Sok sikert!

18/L

2015. szept. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg olyan különleges a kapcsolat és hűségesek vagytok, bíztok egymásban, ahogy mondod, akkor simán kibírjátok. Főleg, ha vannak kilátások, hogy x idő után újra együtt lehettek.

Mi majdnem 2 évig voltunk távkapcsolatban a párommal, 9ooo kilométer volt köztünk, egyáltalán nem tudtunk találkozni a 2 év alatt. Mégis hűségesek maradtunk, mert inkább 2 év így, majd örökre együtt, mint eldobni az életreszóló boldogságot egy kis kínlódás miatt és valaki mással járni...


Nem mondom, hogy nem fogsz szenvedni és sírni, de ha igazán szereted megéri.

2015. szept. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!