Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem tudok miről beszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem tudok miről beszélni lányokkal?

Figyelt kérdés

vhol összefutunk egy lánnyal, nem tudok a csajnak mit mondani. barátom próbál segíteni, csak ő olyan nagy dumás, h. csak mondja mondja... nekem meg semmi nem jut eszembe :S


ötletek?


2010. márc. 14. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Logopédus,nyelvtanár,retorika,levél,wow.
2010. márc. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Gátlásos vagy a lányokkal szemben hagy találjam ki ha esetleg szóba is állsz velük akkor sem nézel a szemükbe és csak olyan csendesen válaszolsz nekik :S

Ez elég gáz nekem egy ismerősöm pont ebben a cipőben jár és én meg hiába hozom össze lányokkal sosem tud semmit csinálni míg egyszer csak kicsit piásan ment a nőhöz és csodák-csodája tudott vele beszélgetni mert elfelejtette a gátlásait nem félj a lányoktól nem fognak se megharapni se megenni!

2010. márc. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen igaza van az előzőnek. Kicsit fel kéne tudnod oldódni jobban, vagy kicsit bátrabbnak kéne lenned:)A lányoktól nem kell félni...:)
2010. márc. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem félek tőlük. meg már előtte szoktam inni, csomót, de ennek ellenére se jut eszembe semmi olyan, amit lehetne mondani nekik. midenki mondja, h. tök mind1 mi ami épp az eszembe jut, de nincs semmi ötlet? meg realistán látom a dolgokat (még ha részeg vok is), és ránézek a lányra, és már látom, h. esélyem sincs nála... :(
2010. márc. 14. 17:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Gondolom, mert zavarba vagy. Mi nők meg am is szeressük, ha hagynak minket beszélni.XD Mondjuk, amikor elfogy a témánk, és a pasi nem tud mit mondani, az idegesítő tud lenni olykor. Ilyenkor dobj be valami nagyon hétköznapi dolgot, de úgy a legkönnyebb, ha ismered a csajt, és akkor meg tudsz tőle kérdezni valami olyat, amit tudod, hogy mostanság történt vele, és esetleg baja volt valamivel, vagy ilyesmi.:)
2010. márc. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
olyanra gondolok, amikor meg akarnék ismerni vkit.
2010. márc. 14. 17:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Ott az első benyomás számít! A lányok szerint gyönyörűek a szemeim és ezt szeretem kihasználni! De vigyázz és figyelj oda hogy a higiéniai is nagyon fontos nem csak a duma!
2010. márc. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

hát figyu én csaj vagyok..:)

sztem is izgulsz:S

de ha odamész mondjuk 1dicdo-ban akkor kezd azzal h odamész h szia h hívnak..megmondja a nevét bemutatkozol..és elkezdesz bókolni mondjuk h jólett a hajad v akármi..:)

aztán meg h hányéves..hova jár suliba stb..ha elkezdtek dumálni utána hiddel ráérzel..:D

én a pasikkal voltam így kb 4éve..azóta meg már énvagyok a nagydumás xD

nyugi csak lazán ne mutasd h ezen görcsölszz és nemlesz gond!

de ezt most kajak hidd el és ha nagyon izgulsz próbáld végig fejben először..:D

és legközelebb már menni fog minden hidd el:)

16/L

2010. márc. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel!:)
2010. márc. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

17:44vagyok megint:)

még annyit hozzá fűznék h ha elkezdtek beszélgetni vkivel akk figyelj arra amit mond..én pl amikor discoba vagyok és így odajön vki..és elkedünk dumálni akk van h 1jó félóra mulva mikor már táncolunk megkérdezem h na emlékszel még a nevemre...és ha nemugrik be neki akk otthagyom:)

erre azért figyelj h ha visszakérdez vmit tudj nyögni vmit h mitmondott:)

2010. márc. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!