Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomra hajt egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomra hajt egy másik csaj. Van okom az alábbiak alapján féltékenynek lenni?

Figyelt kérdés

A barátom egy étteremben főnök, és az egyik pincér lány nagyon rá van kattanva. Már több üzenetet is irt a pasimnak, amiben állitolag bevallotta neki, hogy mit érez! A barátom azt mondja, hogy ő elutasitotta, és megmondta kerek-perec, hogy komoly kapcsolata van. Ez igy eddig oké is, de! Valahogy nekem mégis gyanus....amikor rákérdezek h mi is a helyzet ezzel a lánnyal (nem hisztizve, hanem csak érdeklődve, h ezek után hogy viselkedik vele, felfogta-e h nem vevő rá stb), túl közönyösen reagál, hogy á semmi, nem is kell vele foglalkozni, stb, és rögtön másra tereli a szót, mintha zavarba jönne...meg ő ugye a céghez tartozó több étteremnek is a főnöke, mindegyikben megfordul heti néhány napot, és mostanában mintha állandóan oda járna, ahol az a csaj dolgozik...tudom hogy üzletembernek első szempont az üzlet, de nem tudom, valahogy mégis fura, h eddig nem kellett ott lennie ennyit...nem tudom, lehet én vagyok paranoid....és, érdekes módon, valahogy azt midig ellenzi, hogy én meglátogassam őt ott munka közben...nem lógni akarok a nyakán, hanem mondjuk meló után egy kávéra, miért ne a barátom éttermébe üljek be...mintha nem örülne ennek,persze mindig azt mondja, h műszak közben sok a dolga és nem tudna velem foglalkozni... vagy csak nem akarja h találkozzak a csajjal, nem tudom...és persze ő többnyire este dolgozik, alig heti néhányszor tudunk rendesen együtt lenni, de van hogy munka után mégsem siet haza hozzám rögtön, hanem éjjel 1-ig ott marad a többiekkel meló után iszogatni, amikor ott van az a csaj is...

És van még valami ami nagyon gáz: többször észrevettem, hogy amikor végzek a munkahelyemen délután, az a csaj pont ott mászkál vagy ácsorog közel a munkahelyemhez...mintha engem ill. minket akarna figyelni. Nem egszer kijött a buszmegállóhoz pont akkor amikor én, és felszállt az én buszomra, mintha követni akarna. Már volt h pasim is meglátta őt, amikor jött értem. Lehet hogy véletlenül pont arra volt dolga, de kicsit tul sok véletlen!! Ez engem rohadtul idegesit, és már többször mondtam a pasimnak, hogy állitsa le, mondja meg neki, h hagyja ezt abba...de ő csak himez-hámoz, hogy lehet h véletlenül volt ott, meg nem akar vele bunkó lenni, meg nem akarjah felmondjon mert kevés a jó munkaerő stb. Pedig nem mellettem kéne kiállnia?! Most leeht h én vagyok hisztis p..a, de rohadtul nyomaszt ez az egész...főleg hogy valójában egy nagyon szép lány, és a párom egy csomó időt tölt el vele munkában...félek h baj lesz... szerintetek is van okom félni, vagy csak túl parázom az egészet??!!


2015. szept. 27. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Én tuti beállítanék hozzá úgy h nem is tud róla akkor amikor a csaj is meg Ő is ott vannak. ;)
2015. szept. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem szállj be egy 3-masba és mindenki boldog lesz
2015. szept. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt egy ugyanilyen eset, én nem bírtam. Azóta sem derült ki, hogy megcsaltak e vele, vagy sem, de egyáltalán nem bántam meg a szakítást, mert a végén már tönkrementem ebbe. Nem az a baj itt, hogy a csaj nyomul rá, arról a barátod nem tehet, hanem hogy nem rázza le elég határozottan. A helyedben megpróbálnék nagyon nyíltan beszélni vele erről. Nem ultimátumot adni, hogy elhagyod ha nem bunkó a csajjal, vagy akármi, az nyilván hülyeség. De ha az őszinte beszélgetésre is csak terel, akkor én lépnék.
2015. szept. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!