Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy pasit ennyire befolyásolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasit ennyire befolyásolni tud egy új csaj? Mintha törölték volna az agyát. Nem hiányzok egyáltalán? Hogy működik ez náluk?

Figyelt kérdés
Barátom két év után egyik pillanatról a másikra elhagyott egy másik nőért, akivel még csak komoly kapcsolatot se akar. Komolyan nem hiányzok neki? Mikor legutóbb együtt voltunk minden rendben volt. Nem voltak gondjaink. Most meg mintha törölte volna a memóriáját a másik. Ráadásul ronda a csaj...

2015. márc. 3. 06:49
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Hiába ronda,ha van esze és érdekesebb mint te!
2015. márc. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet nem hülye, de az biztos, hogy furcsa dolgai vannak. Elég megnézni face profilját. Hideg rázott. Talán inkább csak érdekesebb mint én pedig én sem vagyok mindennapi jelenség...
2015. márc. 3. 08:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezek szerint a csaj tud olyat nyújtani amit te nem.
2015. márc. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez is arra vezethető vissza, h egy pasi csak egy dologra tud igazán koncentrálni, és ugyebár, ha van egy új csaj, akkor mit agyaljon a régin? amúgy biztos van vmi oka, h váltott, csak ez lehet, h nem fog kiderülni soha számodra
2015. márc. 4. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
A teremtő, vagy törzsfejlődés bácsi azért ragasztotta az ágyékunkra azt a micsodát, hogy legyen, ami gondolkodik helyettünk. :))
2015. márc. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miq: csak a magad nevében beszélj, én használom az agyam is! :)
2015. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg valami már nagyon nem volt rendben a kapcsolatotokban. Olyan nincs, hogy egyik napról a másikra elfelejtsen és egy másik lánynak udvaroljon. Vagy ha mégis gondolj arra, hogy ez a fiú nem érdemel meg téged. Nem rabolja tovább az időd egy olyan kapcsolat, aminek nem volt jövője.

Most már szabad vagy. Élj egy kicsit magadnak és ismerkedj másokkal.

Majd csak lesz megint valakid aki szeretni fog.

2015. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, 6-os, minden pasi ezt mondja fiatalon. Aztán amikor pár évtized távlatából visszatekint, és nem akar magának hazudni, akkor elismeri, hogy bizony nem így van.
2015. márc. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!