Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom folyamatosan "leszól"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom folyamatosan "leszól" mindent amit szeretek/szeretnék! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párommal 7 éve élek párkapcsolatban, és ebből már 4 éve élünk együtt . Nagyon fiatalon jöttünk össze, mindketten 17 évesek voltunk. Már a kapcsolatunk elején is voltak közöttünk jellembeli eltérések. Más zenét, filmet szeretünk. Én szeretek olvasni, ő nem. Nagyon alkalmazkodó természet vagyok, de az utóbbi időben már nagyon rosszul esnek dolgok, amiket mond. Például, ha filmnézésre kerül a sor, nem tudunk kompromisszumot kötni. Általában én engedek és végül, valami olyat nézünk amit ő szeretne. Ha esetleg mégis az én egyik kedvenc filmemet nézzük meg, akkor utána azt hallgatom, hogy ez milyen "szar" volt, milyen köcsögül beszélnek benne (Ezt a Büszkeség és balítélet-re mondta). Vagy például a minap hallgattam egy zenét, és megjegyezte, hogy ez "milyen beteg zene"(én a könnyebb rock-t szeretem, ő az elektronikus zenét). Legutóbb megkértem, menjünk el Apocalyptica koncertre. A következőt reagálta: ő mit fog ott csinálni egy óra hosszát, meg egyébként se akar kiadni 7.000 Ft-t "egy ilyen szarért". Mondtam neki hogy jó rendben akkor elmegyek a barátnőmmel. A válasz az volt, hogy nélküle nem mehetek. Gyakran féltékenykedik, de soha nem adtam rá okot neki. Mindennap elmondom neki, hogy mennyire szeretem. Sok más eset is volt, de már így is hosszú a történetem. Szerintetek mi lehet a probléma? Próbáltam vele megbeszélni, de nem volt hatása. Nagyon szeretem őt, de érzem, hogy "öli meg bennem" ezt az érzést.
2015. szept. 28. 10:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mit keresel még mellette?

A "milyen k*csögül beszélnek benne" mondatából látszik, hogy egy műveletlen tuskó. Már bocs. Nem mehetsz nélküle koncertre? Miért, ki ő? A párod vagy a börtönőröd?

2015. szept. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!