Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak a barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Másodszor jöttünk össze. Először is én szakítottam fél év után, mert nem éreztem szerelmet. Most fél év után megint azt gondolom, hogy már nem szeretem. Hogy mondjam el neki, mert ő viszont nagyon szerelmes.

2015. szept. 29. 18:48
 1/8 Linó03 ***** válasza:

Esetleg nem csak belenyugodtál, hogy együtt vagytok stb. ? Mert nekem volt olyan, hogy csak szakítás után jöttem rá, hogy az csak nyugalom volt, amit éreztem, és akkor már rettenetesen fájt. (Bár ha már másodszor, akkor nem hiszem, hogy tévedsz.)

Szakításkor rendesen köszönjetek el, úgy könnyebb elfogadnia is, meg akkor nem fogja azt érezni, hogy egy normális elköszönést sem érdemel.

Amúgy rendes vagy, hogy így odafigyelsz rá :)

2015. szept. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Boldogtalan vagy mellette? Unod magad? Mas lanyt szeretnel? Mar nem izgat fel? Ugy erzed, van sokkal jobb alternativad? Neha egy komoly tars megfizethetetlen.
2015. szept. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Legyél tökös és mondd meg neki az igazat. Ne itt kérj tippeket...szánalmas.


N25

2015. szept. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Attól tartok nagyon fog utálni. Nagyon félek, hogy elveszítem teljesen. Megkedveltem.
2015. szept. 29. 19:25
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon nem ezt érdemli.
2015. szept. 29. 19:27
 6/8 A kérdező kommentje:
Féltem őt.
2015. szept. 29. 19:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha eldöntötted tedd meg, sajnálatból nem megy sokáig.
2015. szept. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
He.. ha megkedvelted és félsz, hogy elveszíted, akkor ne szakíts vele. Ha pedig szakítani akarsz vele, akkor ne etesd őt azzal, hogy a közeledben tartod, hiszen látod, hogy ő megőrül érted. Ha nem akarsz vele lenni, akkor el fogod veszíteni. Pont.
2015. szept. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!