Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak a barátnőmmel ha zavar, hogy nem túl gyakran mossa a fogát?

Figyelt kérdés
Igazából már szóltam neki hogy büdös a szája, akkor pár napig mosta rendesen de mostanában megint nem. Meg tök rosszak hátul a fogai meg fogkövesek és eléggé taszító. De közben meg szeretem...
2014. okt. 2. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szereted ne szakíts vele. Vegyél neki rágót, majdcsak leesik neki :}
2014. okt. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez taszító, ha nem bírod így, és nem is hallgat rád akkor szakíts vele, ha nem bírja megérteni.
2014. okt. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vidd el egy fogorvoshoz es csinaltasd meg a fogait, lehet hogy a romlott szuvas fogai miatt budos a szaja, de lehet nem zar jol a gyomorszaja, valami ilyesmi betegsegben szenved, attol is budos lehet e lehelete.. vegyel neki olyan elektromos kis fogkefet, azzal jol megtudja mosni.. ne legeloszor fogorvos, fogkoeltavolitas, fogfeherites, tomes, utana johet a tobbi.. szegenyt ne bansd ezzel, lehet mossa o, de ennek ellenere rossz a lehelete.
2014. okt. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de én nem lennék együtt olyannal, akit undorodva csókolok meg, mert bűzlik.
2014. okt. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha emiatt szakitasz vele akkor nem szereted igazan...ennel sokkal de sokkal rosszabb dolgok is vannak a vilagban,mondjuk meg egy pasimnak sem vokt budos a szaja,de ha az lett volna csak ezert nem hagytam volna el:-))


A helyedben elcipelnem orvoshoz lehet h csak a mandulaja okozza:-)))

2014. okt. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy páran nagyon lehurrogtak hogy uristen, ha ez miatt szakitasz nem is szereted.


A mai fiatalok csókkal köszönnek, csókkal válnak el a másiktól, az hogy valakinek mennyire budos a szája, igenis fontos tényező.


Szerintem undorito egy budos szaju emberrel együtt lenni, ha tényleg szerelmes vagy bármelyik percben arra vágysz hogy letepd róla a ruhát és megcsokold.

2022. febr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!