Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális hogy a barátom nem engedi, hogy más pasikkal beszéljek?

Figyelt kérdés

szerinte mindegyik akar tőlem valamit, mert a férfiak így gondolkoznak. lehet tetszem azoknak, akiket tinderen stb. ismertem meg, de ha nem flörtölünk csak beszélgetünk, azzal mi a gond?

előtte csak 1 barátom volt 4 évig, ő megbízott bennem, meg együtt is éltünk, és ez sosem okozott neki problémát, mert tudta hogy nem tennék olyat, ami nekem rosszul esne, ha ő tenné ugyanazt.


2015. szept. 30. 01:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A barátod féltékeny, alacsony önértékelésű, önbizalomhiányos és hibbant.
2015. szept. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Semennyire.
2015. szept. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a nem normális hogy te ezt lenyeled tőle.
2015. szept. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Huuhh aki akar marad aki meni akar azt meg hiába láncolod le ..


Szerintem se 100% hogy minden rendben van oda fent a srácnál


Addig nincs baj mig nincs baj :)

Szerintem ezt ki kell nőni ..

Most komolyan ha felhozod ezt a témát a fiud a helyszinen le fial .. igy megbeszélni nem igazán tudod ..

Titok fiukal irkálni .. csak hogy ne veszekedj az egy kicsit már átlátszó lenne neki


Igy pasz de be sült a Tag az tuti

2015. szept. 30. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Titokba *
2015. szept. 30. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
19%

A féltékenység nem csak úgy jön egyik napról a másikra!

Biztos adtál rá neki okot!

2015. szept. 30. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ohh, hidd el nem kell ahhoz okot adni. A barátja fél attól, hogy elveszíti, ergo a lány megcsalja. Önbizalom hiányos, ennyi az egész. Én annak a híve vagyok, hogy egy kis félsz nem árt az embernek, de SOSE szabad megtiltani semmit. Ő csak egy BARÁTOD, nem az anyád, nem az apád. Semmi köze ahhoz, hogy te kivel beszélgetsz igazából. Ha megcsalod, akkor lesz köze hozzá, vagy ha olyan beszélgetést folytattok. De ezen kívül semmi az ég egy adta világon.
2015. szept. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
+1 az elsőhöz. Ha tudod/akarod, erősítsd meg abban, hogy nem kell féltékenykednie. Igen sok pasi akar tőled valamit, de az nem baj. Ha elég biztos benned, akkor nem kell emiatt aggódnia. Azt viszont ne fogadd el tőle soha, hogy nem beszélhetsz más srácokkal, ez nem fér bele.
2015. szept. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
30%
Egyáltalán nem normális, én nem tűrném a helyedben. De remélem legalább ő sem beszélget egyáltalán más lányokkal.
2015. szept. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem normális, neked meg nem kellene ezt tűrnöd.
2015. szept. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!