Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatban vs. Egyedülálló?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban vs. Egyedülálló?

Figyelt kérdés

Kinek mi jellemzi most az életét, és minek köszönhető? Ha egyedül vagy, van kilátásban valaki?


Írd le a nemedet és a korodat is a kérdés miatt!



#jóétvágyatazebédhez
2015. szept. 6. 12:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

egyedülálló vagyok, bár dughatnékom van sokszor, nem vágyok kapcsolatra, mert a jövőmet nem itt képzelem el.


a nemedet és a korodat is

2015. szept. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyedülálló, mondhatni Remete. Mindig is az voltam, és nincs kilátásban változás.

30/F

2015. szept. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Egyedülálló vagyok,még nem volt párkapcsolatom.Minek köszönhető? Csupán annak hogy még nem találtam meg a megfelelő férfit,és nem érzem magamat erre teljesen késznek. Persze vágyom egy kapcsolatra,de inkább ne legyen senkim sok ideig,minthogy egy olyannal jöjjek össze,akivel nem megfelelő minden... :)

18L

2015. szept. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Házasságban.... Az esküvőnek köszönhetően. :)

36/N

2015. szept. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Egyedülálló, mert alacsony és ronda vagyok. 29/F
2015. szept. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyedülálló, mert csak azért nem fogok összejönni akárkivel, h kapcsolatban legyek, meg túlzottan nagy a szabadság igényem, nehezen köteleződöm el.

23/F

2015. szept. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%
40éves férfi vagyok,és azért vagyok egyedül,mert nem találok olyan csinos nőt akinek fontos a gyengédség a szeretet,a hűség,megbízhatóság!Mert a kamus,agresszív idióták kellenek az ilyen szép nőknek,ennyi!
2015. szept. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hosszú ideje egyedülállóként élek,ami részben annak köszönhető,hogy nem vagyok megalkuvó,másrészt kissé lúzer vagyok.Szóval amikor komolyan érdekelni kezd valaki,az általában nem jön össze...Jelenleg van kiszemeltem,akivel eddig nagyon klassz volt minden,de ez sem lesz nyerő,ezt tudom. 28/N
2015. szept. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Egyedülálló már egy éve, mert akik tetszenek, azokkal valahogy soha nem jön össze, pedig nem a legjóképűbb srácok jönnek be... De egyébként boldog vagyok egyedül is, meg van az életem, szóval nem szorulok rá egy kapcsolatra.


19/L

2015. szept. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Egyedülálló. Nincs semmi problémám, csak nem akarok kapcsolatot. Mindig is magányos farkas voltam. Persze ahogy előttem mondták dugni jó, meg néha megnézni valakivel egy filmet. Ennyi hiányzik, egyébiránt semmi.

20/F

2015. szept. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!