Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy valakit szerettetek is, meg nem is?

Figyelt kérdés
Volt már valaki iránt ambivalens érzésetek? Olyan hogy szeretnél is, meg nem is vele lenni.

2015. szept. 30. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan szokott lenni, hogy szeretem de inkább visszafogom mert tudom, hogy úgyse teljesedhet be és csak én szenvednék utána.
2015. szept. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Velem nem volt. Ha ezen el kell gondolkoznod akkor ez semmikepp se igaz szeretet. Raadasul kesobb mi lenne.. Ennyi se. Szerintem hagyd
2015. szept. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogyne lett volna :( Nagy szar amúgy.....
2015. okt. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó Válaszoló! Igen, nagyon rossz érzés. Egyszer éltem át, de soha többé nem akarok hasonlót!
2015. okt. 1. 10:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha így érzed, akkor egyértelműen szereted. Az ember nem mindig szereti, kívánja a másikat ugyanúgy, van, hogy csupán a jelenléte idegesít. Ha ezt érzed, akkor nincs min aggódnod, mert szereted Őt, és amit érzel teljesen normális! :)
2015. okt. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mcgalagony17 ***** válasza:

Szia! Igen szerintem ezek a se veled-se nélküled kapcsolatok... Én állandóan ilyenekbe csöppenek, de legalább nem unatkozom. :D


21/N

2015. okt. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!