Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm lelkileg instabil....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm lelkileg instabil. Vagy, hogy mondják. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőm velem egyidős és 1 hónapja járunk, viszont a testi közeledésnél, a kézfogásnál tovább nem mer menni.

Ennek az az oka, hogy a volt barátja megerőszakolta őt többször is, durván csókolta, ráerőltette a szexet, mikor nem volt rá kész. Semmi szerelem nem volt a kapcsolatukban, a barátnőm csak félt tőle, a srác meg csak a testére vágyott. A barátnőm nem mert szólni vagy szakítani és csak akkor szólt a szüleinek majd a rendőrségnek, miután a srác szakított vele. Akkor már nem tudott mit tenni a rendőrség, mert nem volt bizonyíték.

Ez olyan fél éve volt.

A barátnőm jár pszihólógushoz, de még mindig nagyonsok roham tőr rá. Van olyan is, hogy csak fogom a kezét, minden normális és ő egyszercsak, hirtelen megijed, elkezd remegni, a kezét nem meri elhúzni, de azonnal sírni kezd és könyörög, hogy ne bántsam, pedig én soha nem tenném, mert szeretem. Egyszer megpróbáltam megcsókolni és összeesett. Nagyon megijedtem én is. És sajnos hetente háromszor-négyszer a szobájába zárkozva zokog. A szüleit már ismerem és nagyon jól ki is jövök velük. De ilyekor nem tudom én se és a szülei se, hogy mit tegyünk... Az orvosa aztmondja, hogy csak idő és támogatás kérdése és megjavul az egész. Amúgy teljesen normális, önzetlen, szeretetreméltó lány.

Hogyan segíthetnék neki? Mit tegyek, ha zokogni kezd hirtelen? Mit tegyek a ezeknél a heti három-négy alkalmas dolgoknál?

NEM AKAROM CSAK AMITT ELHAGYNI, MERT NEKI ILYEN SORS JUTOTT, Ő NEM TEHET RÓLA ÉS NEM ÉRDEMLI MEG, HOGY EMIATT LEHAGYJAM ÉS SZERETEM ŐT SZÍVBŐL! (ezt azér mondom, mert olvasgattam az oldalt és sokszor mondtok olyanokat, hogy nincs mit tenni, hagyd el)

Köszi

17/F


2010. márc. 14. 23:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
22%
nem fog tetszeni a válasz de menekülj amint tudsz. soha nem fog lefeküdni veled, a történtek miatt és elöbb utobb ő fog veled szakítani mert jópár évig képtelen lesz kapcsolatra.
2010. márc. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
79%

Erre csak egy dolgot lehet mondani(ha nem kamu a kérdés)

ha igazán tényleg szereted, akkor elfogadod őt így, később ezek a rohamok a pszichológus hatására ritkábbak lesznek és meg is fognak szűnni valószínűleg.

2010. márc. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
2%
Tudta nélkül rendezd át szobáját,hitesd el vele hogy rosszul emlékszik dolgokra,szoktasd rá a narkotikumokra,meríts ötletet krimikből pl Gázláng.Csinálj szellemképes felvételeket stb
2010. márc. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha megerőszakolták és nemszólt egyből az elég fura.......erőszakold meg te is szerintem......de ilyenről még nemhallottam:D
2010. márc. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 A kérdező kommentje:

1. válaszoló, nem fogok menekülni! Szeretem őt és ő is engem! ez kicsit nehéz, de arra nem gondolsz, hogy ha most összetöröm mégjobban, akkor tényleg nemlesz kapcsolata?

2.válaszoló: én teljesen elfogadom! És a pshiologus is sokat segít. Viszont azt mondta, hogy a barátnőmnek támogatásra van szüksége, de ez egyéntől függ, hogy hogyan. Csak erre lennék kiváncsi, hogy mit tehetnék, hogy jobbá tegyem a helyzetét!

2010. márc. 14. 23:55
 6/72 anonim ***** válasza:
100%

2. válaszoló vagyok

Te "csak" annyit tehetsz hogy szereted, de nagyon és mindenben mellé állsz. Ő is érezni fogja, hogy van aki szereti, megvédi őt, és ez is adhat neki egyfajta megnyugvást.

2010. márc. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 A kérdező kommentje:

3. válaszoló nem értem..:/

4. válaszoló azért nem szólt mert fenyegette őt aza srác, hogy ha szólni mer, akkor megöli, meg volt olyan, hogy meg is ütötte. nem tudom, hogy volt képes megütni...Én nem tudnám bántani sohasem, nemhogy megerőszakolni!

2010. márc. 14. 23:57
 8/72 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: köszi! Ezt próbálom folyamatosan!
2010. márc. 14. 23:58
 9/72 anonim ***** válasza:
0%

teljesen hiteles történet:16 éves lány azért van valakivel,hagyja,hogy szex legyen ,mert fél.

szerintem pedig csak hülyít,a csajok,akik megbánták,hogy lefeküdtek valakivel mindig ezt az erőszakos mesét mondják.nekem kb 4 csajom is ellőtte ezt a mesét.Azt várják,hogy így ő lesz a szegény szánnivaló áldozat,akihez sok türelem kell,mert a gonosz férfiak kihasználták és most nincs bizodalma,de te hős leszel és türelmes ,és majd egyszer hálás lesz.az exénél miért nem esett össze a csóknál?

dobd ki,ennek apa kell pszichológus meg lelkitárs.keress egy kevésbé problémás csajt,neked is csak egy életed van minek áldoznád fel azért mert más hülye volt.

2010. márc. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
Akkor csak sok kitartást tudok kivánni neked. Folytasd csak. Meglesz az eredménye.
2010. márc. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!