Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem miért akart velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem miért akart velem találkozni, kihasznált, valaki segíts?!

Figyelt kérdés
Amikor akartam vele találkozni, akkor ő sosem akart, mindig kitalált egy kamu kifogást..de mikor előhozakodtam valami újdonsággal (kikötözés stb..) akkor egyből akart velem találkozni. Bezzeg mikor 1-2-3 hétig nem kerestem, akkor is egyből miért nem keresem, találkozzunk, ne tűnjek el. Azért lehetett mindez, mert szar voltam az ágyban, de jobb mint a semmi? én szerelmes voltam belé.. sajnos..
2015. aug. 12. 09:57
 1/5 anonim válasza:

Ha ilyen áron találkozgattok...régen rossz. Fölösleges is találgatnod az okokat, hisz tudod te.

Jobb elöbb megismerni a személyt akibe szerelmesek vagyunk, eljárni közösen más tevèkenységekre is (gondolok itt, kirándulásra, szinházba, sportolni-bicikli, úszás,...). Látni, hogy talál a szó, közös az érdeklődés...? Mert ha nem..hát nagy jövője nincs a kapcsolatnak. Hamar ellaposodik... Hacsak nem a fizikai együttlétért vagy te is vele.

Ne hagyd, hogy "használják" a tested! Ennél értékesebb vagy!

Várd meg azt a személyt aki imád téged, kényeztet, szeret. Hidd el megéri! Bízzál magadban! Hajrá!

2015. aug. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 omba ***** válasza:

Lehet, hogy te szerelmes voltál belé... ő meg nem.

Miért lettél volna szar az ágyban?

(mondjuk, ha szeret, az se olyan nagy baj)

2015. aug. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha már túl vagy rajta, az jó.

Ha jól értem te ilyen felfújható nő szerepben voltál, csak nem kellett felfújni, meg kimosni utána.

2015. aug. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2-es hát azért, mert mindig kifogásokat keresett, hogy miért ne találkozzunk, gondolom azért, mert nem voltam jó az ágyban vagy nem tudom..
2015. aug. 21. 18:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért egyből arra gondolsz, lehet van még két másik nője, azért nem ért rá.
2015. aug. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!