Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a bizalmat?

Figyelt kérdés
Elegge megsertettem, h ne egyen gyorsan. Kisse molett lanyrol van szó. Nagyon megbantam, es nagyon szeretem! 27/f
2015. okt. 3. 04:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Na akkor gondolom meg is kaptad a magadét, de miért ellenségként tekint Rád?

Ha megsértődött ezen, pedig gondolom jót akarsz neki, ezért mondtad.

2015. okt. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kicsit erős ezen megsértődni ennyire,de ha már akkora a baj,én az "ősi módszert " javaslom, virág.

Meg mellé valami csoki is.

Nyilván rosszul érintette, hogy a súlya miatt mondtad,amit mondtál.

A virágot minden nő szereti, én még olyannal nem találkoztam, amelyik nem.

A csokival pedig tudtára adnád,nem szólsz bele az étkezési szokásaiba, ez jól fog esni neki,meg a nők szeretik a csokit is.

2015. okt. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha elég jól nézel ki, akkor úgyis megenyhül.
2015. okt. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem keresem par napig, az szerintetek megoldas? H tudjon gondolkodni
2015. okt. 3. 08:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Nőként mondom: keresd!

Ha nem keresed, elinditasz egy játszmát, ami egyenes, frissen kátyúzott úton vezet a szakítás felé.

Keresd, kérj bocsánatot és puncsolj.

2015. okt. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom!! Az a baj, h mar nem elosszor bantotam meg😕. De az utolso tenyleg nem szandekos volt. A puncsolas az nem ferfias szerintem😊
2015. okt. 3. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!