Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felnőtt férfiként egyedülállók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt férfiként egyedülállóként sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok, normális ez így?

Figyelt kérdés
Itt vagyok 36 éves férfiként, próbáltam már néhány párkapcsolatot, általában törekszem, a hosszú, tartalmas kapcsolatokra, mégis többnyire úgy érzem, az emberek nem értik meg egymást, nem alkalmasak arra, hogy együtt éljenek, folyton tele vagyunk feszültségekkel, ami egyedülállóként nincs. Senki nem mondhatja, hogy nem fektetek energiát a kapcsolataimba, mert folyton a megoldásokra törekszem és igyekszem ehhez partnerre is találni, de hosszútávon marad a fejfájás, az elmaradó szex (miattam is, mert ha lelkileg nincs rendben, akkor nincs kedvem hozzá), a harmónia megszűnése, lerövidülése. Velem van a gond? Csak nekem nem való a párkapcsolat? Egy épkézláb jó példát nem látok erre a környezetemben.
2015. okt. 3. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Belegondolva az előző párkapcsolatomba... hát én is sokkal jobban érzem magam egyedülállóként a bőrömben. Az a kapcsolat idegileg kikészített és túl sok értelme nem is volt fenntartani.
2015. okt. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Együttérzek, ugyanez van. Cs én nő vok. EGy párkapcsolatom se működött eddig, ugyanezek miatt amiket te mondasz. Példát én sem látok a környezetemben, arra gondoltam biztos velem van a baj.
2015. okt. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Légyszi írjatok életkorokat is.
2015. okt. 3. 12:41
 4/10 MolotovPunk ***** válasza:

Vannak emberek,akiknek nem való párkapcsolat.

Sok embernek nehéz fent tartani manapság hosszú távra egy párkapcsolatot.Azért is van ennyi válás/szakítás.

Nekem is van ebből némi élet tapasztalatom.

Persze azért vannak előnyei is a negatív dolgok mellett.


28/F

2015. okt. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
2.vok,26 no.
2015. okt. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok! Sőt anyagilag is többre jutok így...

Ennek ellenére, nagyon szeretnék már egy egyetlen párt!

40f.

2015. okt. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretek párban lenni, de eddig ez nem igazán adatott meg. Az előző kapcsolataimra egy csomó pénzem rá is ment, mert az egyik állandó étterembe járó volt, a másik meg ilyen-olyan dolgokat vett, amik számára hasznosak voltak, velem meg kifizettette és egyébként bántott is. Már nem is erőlködöm. Pedig jó lenne egy törődő ember mellém, aki átölelne, mert az viszont nagyon hiányzik. A szexuális része annyira nem. Azt sajnos mindtől megkaptam. Azért mondom, hogy sajnos, mert ahelyett, hogy állandó bizonyítási kényszerük lett volna arra, hogy kielégítsenek egy nőt testileg, észre sem vették, hogy amire vágyom, az inkább egy gesztus vagy egy ölelés. Meg is untam, hogy egy csók vagy ölelés után rögtön szexelni akartak, utána meg kb. le voltam tojva a következő szexig. Az ilyenek vegyenek maguknak guminőt, mert azzal sem kell foglalkozni, de elnézegeti a sarokból, ahogy gépeznek napestig.
2015. okt. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jah, nő vagyok, 33. :)
2015. okt. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok, 27/f
2015. okt. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy rossz kapcsolatban valóban nem érdemes lenni, abban én is rosszul éreztem magam.

De aztán rájöttem, hogy

1. Rosszul választok

2. A kapcsolat működtetése, a konfliktusok kezelése, a kapcsolat minősége rajtam is múlik, ezért először önmagamon dolgoztam.


Azóta lett olyan kapcsolatom, amiben jól is érzem magam.

2015. okt. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!