Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsam vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza a párom, ha közben ő nem hagyja, mert nincs túl előző kapcsolatán? Minden tapasztalat vélemény érdekel, mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
Előttem lett vége hosszú éves kapcsolatànak! Azóta nem tudja mit akar! Ez nyomja rá mindenre ahogy alakult. Az elején minden jól működött, éreztem hogy engem akar minden téren! Közben teljesen átváltozott minden! El távolodtunk,voltunk külön is, de valahol ő se akarta én se hogy vége legyen.Utána jött azzal hogy legyünk barátok! Azóta voltunk együtt megint.. Azzal van a gond, hogy ő nem tud érzelmet adni kimutatni, de azt mondja megfojtom a szeretetemmel, és most élni akar. Próbáltam vissza lépni vissza vettem, de most ez se jó! Érzem hogy lehetne máshogy is és nem adtam fel, mert tudja csak én várnék rá, de azt is tudja, hogy nem vagyok hülye örökké. Hogy tudnám újra vissza hozni??? :(
2015. okt. 4. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jajj szerintem ne alázd meg magad ennél jobban....
2015. okt. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyira látszik az írásodból, hogy ő nem akar kapcsolatot! Miért erőlteted rá magad? Ilyen zűrös kezdésre nem lehet hosszú távon alapozni
2015. okt. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"nincs túl előző kapcsolatán" - sehogy
2015. okt. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy nincs túl, hogy nem meri elfogadni és elhinni hogy most már én vagyok neki, de ezt éreztetem vele, mert amikor nem mutattam ki hogy mit akarok, akkor ő azt hitte nekem nem ő kell és ilyenkor össze vissza csinál gondolkodik, hogy most akkor nekem se jó ő, mikor tudtára adom jobban ki mondom amit érzek utána megint normális minden. Ha én se fogom a kezét és nem tartok ki mellette??? De most az is volt a baj, hogy nagyon megbántottuk egymást, és utána haragudott meg rám, és utána mikor lehetett volna nem nagyon küzdöttem :( tudom jobban kellett volna mikor még akart! Azóta párszor találkoztunk, nem mondja ki hogy vége, meg hogy ne keressem!! És köztünk egy nagyon mély dolog alakult ki sok fájdalom és szenvedésen vagyunk túl, nehéz időszakban állt mellettem és én is mellette pont mikor a legrosszabbkor voltunk! Ezért se akarom hogy ennek így kellene vége lennie! Egymásra vagyunk utalva de lehet már csak neki rám. Egy idősek vagyunk,és eleget elengedtem már ahhoz hogy most ezt ne hagyjam!! Most alig beszélünk de nem mondtuk ki hogy vége. Tudom most nem kell neki kapcsolat!!
2015. okt. 4. 17:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha tudod nem kell neki kapcsolat, akkor miért akarod visszahozni? Ha téged akarna akkor nem kellene magyarázni neki, hogy de te ott vagy, gondolom nem 12 éves, hogy meg kelljen neki fogni a kezét s magyarázni. Már akkor kellett volna tudjad, hogy ez egy nagy semmi kifényezve amikor azzal jött, hogy legyetek barátok, ilyet egy szerelmes férfi nem mond, ha meg nem szerelmes beléd akkor?

Inkább vedd tudomásul, hogy ez mint szerelmi kapcsolat meghalt, s ha téged akarna akkor téged hajtana, nem szabadulna meg tőled.

Kell hagyni menni, ha valaki nem akar maradni.

2015. okt. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
akár milyen nehéz is, de próbálj meg továbblépni, ismerkedni. Manapság erre sok lehetőség van, és ezzel elterelnéd a figyelmedet. Ha közben nem keresed, még az is lehet hogy rájön, hogy te kellesz neki, de ha folyton írsz neki, és felhívod akkor csak zavaró tényező vagy a számára.
2015. okt. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!