Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ivott, elváltunk, mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ivott, elváltunk, mit tegyek, ha még mindig szeretem?

Figyelt kérdés

Majdnem 10 évig voltunk házasok, vele voltam a legboldogabb. Aztán egyre többet ivott, húztuk, halasztottuk, végül 2 év után elváltunk. Azóta eltelt újabb két év, de nem találom a helyem. Próbáltam ismerkedni, de senki sem szertett úgy és senkit sem szerettem úgy, mint őt. Tulajdonképpen együtt lettünk felnőttek, ismertük egymás minden titkát. Nem tudom mit tegyek:( Most kevesebbet iszik, de nem hagyta abba. Korábban nagyon megviselte a szakítás. Volt ilyen helyzetben más is?

Az eleje gyöngyőrű (6-7 év) volt a vége kínszenvedés (bár fizikálisan soha sem bántott), soha sem lesz már olyan, mit az elején? Sem vele, sem mással?


2015. okt. 4. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem őt szereted,pusztán az illúziót,amibe te ringattad magad éveken át.Okkal nincs már melletted,mert nincs rá szükséged.Változás csak akkor áll be az életedben,ha magadban te is igazán akarod.Míg a múltat siratod,addig nem.
2015. okt. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmi értelme ujrakezdeni, sajnos az alkoholistákban nem tudok hinni hogy megváltoznak, vannak nekik kicsit normálisabb időszakuk is, aztán visszaesnek. Bár néha vannak kivételek, beszéld meg vele, ha megigéri hogy nem iszik, Te meg azt még egy lehetőséget neki akkor vágj bele, hátha sikerül. Lehet kell még egy esély és ha nem sikerül utána tudsz majd továbblépni. Ha meg sikerül boldogok lennétek.
2015. okt. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!