Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a páromat mindketten elváltunk már egyszer, vannak gyerekek is neki 8 éves kislány nekem 4-7 éves fiúk. Mindketten egyedül neveljük gyerekeinket. A párom gyakran találkozik a volt férjével ez lehet baj?

Figyelt kérdés
Nem történik köztük semmi ez biztos, csak zavar picit hogy néha elmennek 3-as ban kirándulni vagy strandolni mert kell ez a gyereknek mondja a párom. Napi kapcsolatban vannak telefonon néha fagyizás heti egy a többi a kirándulás, strand évi 5,6 alkalom. Vagy én látom túl sarkosan ezt a dolgot? Lehet nem kéne zavarjon?
2015. júl. 2. 01:56
 1/7 omba ***** válasza:

Engem ne zavarna,a gyerek összeköt egy életre.

Nálam épp fordítva,lényegében már beszélő viszonyban sem vagyunk, a gyerekek közvetítik a legfontosabb dolgokat.

Nem jó az.

2015. júl. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez természetes, hisz van egy közös gyermekük és jó viszonyban maradtak válás után.


Ne zavarjon!

2015. júl. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az jobb lenne, ha haragban lennének? Én örülök annak, hogy az exemmel nem marjuk egymást, hanem együtt tudunk működni a gyermekünkkel kapcsolatos dolgokban. Nincsenek iránta gyengéd érzéseim, inkább amolyan "haveri" kapcsolat, 3 lépés távolság.
2015. júl. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Nem normalis dolog az biztos

Szegeny gyerek nem tudja mi van osszezavarodik apa anya kozos program es remenykedni fog ujra osszejonnek.

Ezen kivul banto az uj partner szamara hiszen kozos idobol megy el es kettesben az exel.

Nalunk ilyen nincs kizarolag chatben kommunikal az exel es ezt en is olvasom.

Kozos program kizarva hiszen mar nem egy csalad.

2015. júl. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Meg lehet kövezni, de szerintem ez nem egészséges. A gyereknek is el kellene fogadnia, hogy mindkét szülő új életet kezdett, és igenis alkalmazkodni kellene az új "apukához", vele és anyával több időt eltölteni, mert - gondolom már együtt éltek, összekapcsolódik az életetek. Ettől még természetesen a vérszerinti édesapjára fog apaként tekinteni, de téged is tisztelni fog. És persze rendszeresen, vagy amikor csak kedve tartja, mehet apához, de ott az anyának már nincs helye, mivel már mással van, ezt le kellene zárnia. Engem a helyedben nagyon bántana, ha a párom az exével csinálna közös programokat a gyerek ürügyén...
2015. júl. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 omba ***** válasza:

De gazdag a fantáziátok #4, #5 - vagy kevés a tapasztalat.

8 éves gyerek nem hülye (csak kicsi)kéthavonta egy közös programtól nem fogja azt hinni, hogy a szülei "összejönnek" megint.


"és igenis alkalmazkodni kellene az új "apukához", vele és anyával több időt eltölteni, mert - gondolom már együtt éltek,"


Igaz, hogy külön élnek, - de feltehetően többször találkoznak évi 5-6 alkalomnál, ezért nevezi úgy, hogy párja.


Amúgy meg a három gyerek hogy jön ki egymással? És a párod a fiaiddal? Szerintem ez sokkal fontosabb kérdés.

2015. júl. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is voltak ilyen közös programok, aztán ritkultak, ahogy nőttek a gyerekek.

Ők se hitték soha, hogy ebből megint lesz valami, azt azért világossá tettük, meg hát érezni is.


A párod exe egyedül, vagy már ő is talált valakit?

Bár mindegy, azért "ex" - mert nem volt alkalmas.

ne aggódj szerintem se.

2015. júl. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!