Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondta, úgy érez irántam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta, úgy érez irántam mintha barátok lennénk és a szexet se nagyon erőlteti, mit tehetnék? 20/L

Figyelt kérdés
A barátommal pár hete vagyunk együtt, minden remek és kezdek beleszeretni... Ezt el is mondtam neki, erre húzta a száját és azt mondta, nála ez nem megy ilyen gyorsan, és egyelőre inkább barátként szeret, de nagyon kedvel és szeret velem lenni... Szexeltünk már párszor és nagyon jó volt, viszont azokból az alkalmakból is csak egyet kezdeményezett ő, mert, mint mondja számára nem olyan fontos hogy sokszor legyünk együtt... Mondtam neki, hogy ha így érez szakítsunk, de erre rávágta h nem akar, mert nagyon jó velem és biztosra veszi h később kialakul a szerelem. Szerintetek mit csináljak?

2014. ápr. 6. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Mostan te azért akarsz vele szakítani, mert pár hét alatt nem szexelt veled eleget?
2014. ápr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre, nem az a bajom! Hanem amit mondott, hogy barátként szeret engem.
2014. ápr. 6. 19:17
 3/6 anonim ***** válasza:
keress mást,a langyos dolgok hamar kihűlnek.
2014. ápr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
szerintem még hagyj neki egy kis időt, de azért azt se. hagyd h kihasználjon:) lehet h jobbat érdemelsz, ên pl pont örülnék egy ilyen barátnőnek :)
2014. ápr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk minden rendben ment és a végére hűlt el részéről a dolog.

Szerintem ez hülyeség , amit csinál a barátod... Ha együtt vagyok valakivel , szeretem és jó vele lenni , akkor ki kellene már alakulnia az első pár hét után...

Én nagyon szerettem a barátnőmet , mint ahogy Ő is... oda is figyeltem rá , mégis vége lett.

Döntsd el a dolgokat , de ha belegondolsz ez most olyan helyzet, mintha barátok lennétek és "túl a barátságon"...

2014. ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tipikus kérdés, jó fura problémákat generáltok magatoknak, és oldják meg a képernyő előtt az idegenek.
2014. ápr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!