Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ötlet?

Figyelt kérdés

A barátnőm megcsal,ezért:Keverek neki valamilyen hashajtót az italába,és eviszem egy olyan helyre,ahol nincs,vagy csak nagyon messze van a wc.

Jó lesz?



2015. okt. 5. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:

attól hogy megcsalt, te még viselkedhetsz éretten

hülyeség bosszút állni, neked se lesz jobb

szakíts vele és zárd le, ne is foglalkozz olyannal, aki nem érdemli meg

2015. okt. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De én bírnám,ha befosna.
2015. okt. 5. 21:30
 3/9 anonim ***** válasza:

És mi lesz, ha kiderül, hogy allergiás arra a bizonyos hashajtóra és besokkol? Esetleg mire odaér a mentő, meghal és boncolás során kiderül, mit tettél? Odabent nem lesz soha székrekedésed!


Másnak ne szórakozz az egészségével, nyomikám!

2015. okt. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Valószínűleg a legtöbben gyerekesnek fogják tartani, szerintem vicces ötlet.

De csak akkor tedd meg, ha 100%, hogy megcsal.

Sokat úgyse ártasz vele, nem vered meg, nem töröd el valamijét. A megcsalás ennél sokkal undorítóbb tett.

Persze, utána szakíts is vele!

2015. okt. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3-as: 4-es vagyok, ez tényleg nem lenne jó, úgyhogy én is azt javaslom, hogy csak akkor tegye a kérdező, ha biztos benne, hogy nem lesz semmi komoly baja a lánynak, és ha 100%, hogy megcsalja.
2015. okt. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"és ha 100%, hogy megcsalja"


Ha megcsal a parod, az a te hibad, es miutan kirugtad, inkabb azon kene agyalj, hogy mit rontottal el, miben voltak keves neki es miben kene fejlodnod, meg, persze, szegyellned kene magad a kudarcodert. Nincs jogod megbuntetni ot.


(Soha nem csaltam meg a parom es nem is fogom.)


30/F

2015. okt. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6: Ez hülyeség. Ha valamit elront a másik, lehet szakítani is, nem muszáj megcsalni.

Amúgy az is lehet, hogy azért csalta meg, mert a másik férfi testileg vonzóbb volt. Ez esetben is a kérdező lenne a hibás?

2015. okt. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

1.A megcsalás semmilyen esetben sem helyes.

2.Te azt állítod,mindig az a hibás,akit elhagynak...Kicsit elvont gondolkodás ez.

2015. okt. 5. 23:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves 6-os!30 éves létedre ennyi eszed van?Gratulálok!
2015. okt. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!