Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltál már viszonzatlanul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már viszonzatlanul szerelmes? Kérlek meséld el mi történt, hátha segít nekem a döntésben.

Figyelt kérdés
Köszönöm 17/L
2010. márc. 15. 16:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmes voltam.

Nem viszonozta.

Nem jöttünk össze.

Nem volt happy end.

Remélem sokat segítettem.

2010. márc. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
+1
2010. márc. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ez ilyen plátói szerelem féleség volt. A srác annyi idős volt mint én.Szinte minden nap reggel láttam a buszon, szemezgettem vele.Én is tetszettem szerintem neki,mert mosolygott és pozitívan reagált.Iszonyúan zakatolt a szívem mindig mikor meglátta.Már jó ideje ment ez a szemezés, kb. fél évig.Mire rá oda akart jönni hozzám , elindult felém és beijedtem és szabályosan elmenekültem.Ezután persze rohadtul nem foglalkozott velem a srác és meg is értem. Szenvedtem egy darabig. Legyél bátor és akár te is kezdeményezhetsz ha érzel magadban elég erőt.
2010. márc. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Biztos hogy mindenki volt már ilyen helyzetben. De megoldani nem igazán könnyű, az biztos. Természetesen én is voltam, de nálad fiatalabb voltam akkor. Mondanám azt, hogy ismerkedj meg mással,próbáld meg lekötni a figyelmedet.(Új hobbi stb.)Bulizz,szórakozz, szerezz új barátokat. Egyébként meg teljesen biztos vagy abban hogy viszonzatlan? Ha megismersz valaki mást, egészen biztos hogy felejteni fogod őt. 19/L
2010. márc. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
a szerelem egy rohadt nagy átbaszás.
2010. márc. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

utsó, de gáz vagy te jó ég :DD !


fél év szemezés, után szegény töki odamegy, az se biztos, hogy hozzád, te meg elrohansz :D omg

2010. márc. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
uccsó előtti nem :P
2010. márc. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
előtti előtti ja , bocs ! :D
2010. márc. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hát most már nem tehetek semmit, én csesztem el.Tuti hogy hozzám akart odajönni, mert rám mosolygott és fél lépésre megállt előttem.Tudom gáz, de nem mostanában volt már.Azóta bátrabb lettem.

Fél éve szemezős voltam.

2010. márc. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én is voltam/vagyok is most is így. Mindig olyanba szeretek bele akibe nem kéne. Most is akibe fullosan bele vagyok zúgva, "sajnos" van valakije és alig bírom elfelejteni :( érzem a hiányát, vele akarok lenni és arra gondolok hogy más öleli, más fekszik le vele, a szívem szakad szét... :(((
2010. márc. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!