Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom meddig bírom még....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom meddig bírom még. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nagyon belémgázolt a barátom. Vasárnap közölte velem hogy ő most egyedül akar lenni nem tud 100%ot adni, most egyedül kell lennie ne találkozzunk. Kvázi szakított de közbe azt mondta h nem tudja meddig tart ez az állapot de még lehet hogy lehetünk együtt nem tudja, nem ígéri de akar esélyt adni de közben nem akar áltatni. De így hogy bizonytalanságba hagy, nem tudom elengedni mert még bízok abban hogy van esélyünk :( Nem tudom hogy bírkózzak meg ezzel
2015. okt. 8. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele ha vissza akarna menni hozzád te simán fenntartások nélkül visszafogadnád, DE benned lenne a "félsz" h mikor lép le újra. A legcélravezetőbb ha nem is fogadod vissza többet, kiszenveded magad és utána keresel egy hozzád való társat.
2015. okt. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek az első válaszoló véleményével. Ne várj rá akkor se ha meggondolja magát és ne fogadd vissza. Lépj túl ne élj bizonytalanságban. Rajtad áll milyen életet élsz, vergődni akarsz miatta a bizonytalanságban vagy a sarkadra állsz és azt mondod nem vergődöm nem akarok bizonytalanságban élni továbblépek. Rajtad áll az elhatározás.
2015. okt. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld ezt már úgy felfogni, hogy vége. Van oka annak, hogy ő most ezt érzi. Gondolkozz el rajta, hogy mi lehetett a baj a kapcsolatban.

Én is átéltem már ilyet, vagy háromszor volt ez, hogy a barátom elhagy mert ő most egyedül akar lenni. Mind a háromszor egy másik nő volt az ügyben (persze ez utóbb derült ki). Én mind a háromszor visszafogadtam, nagy boldogságban. Mikor kiderültek a "bocsi de most úgy érzem egyedül kell lennem" duma valódi indokai...Mit is mondjak, hülye pitsának éreztem magam, akit totál megaláztak érzelmileg.

Lehet a te barátod tényleg csak egy kis egyedüllétre vágyik, talán sokat voltatok együtt. Viszont nem ez a megoldás. Próbáld vele megbeszélni szépen, nyugodtan. Ha ő nem vevő erre, lépj túl rajta. Felesleges időt és energiát pazarolni akkor ilyenre.

2015. okt. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez az ő kérése volt.

Neked is lehet kérésed hozzá!

Én azt mondanám ilyen helyzetben: "Oké, Gergő, de nekem ez túl nehéz. Nem tudok teljes mértékig belemenni, csak részben. Meg tudnád tenni azt, hogy minden (vagy minden második) csütörtökön találkozunk félórára, és referálsz róla nekem, mik zajlanak Benned kettőnkkel kapcsolatban és mik a további terveid velünk?"

2015. okt. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!