Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt nem bírom tovább. Én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nem bírom tovább. Én nem akarom. Az őrület határán vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
1 évig voltam együtt a barátnőmmel és életemben először akkor voltam a legboldogabb. Rengeteg dolog történt azalatt az egy év alatt. Mindenféle értelemben én voltam neki az első és ezért is próbáltam sokkal jobban megbecsülni, mindent megtettem érte..sokan rám se ismertek, annyira megváltoztatott. De miattam és a hibáim miatt mindennek vége lett és ezt a mai napig bánom, akkor is ha ő nem hiszi el. Mielőtt rátaláltam nem volt semmi ami boldoggá tett volna, egyik napról a másikra éltem és értelme se volt az életemnek meg agresszív is voltam, úgy vezettem le mindent. Szinte sose veszekedtünk de az utolsó 1-2 hónapunk az úgy telt el és volt olyan hogy nem akart napokig találkozni de megbocsátott. Történt velem egy olyan dolog ami miatt aggódtam, ideges és feszült voltam ő meg még elkezdett engem hibáztatni a világ összes hülyeségéért, a hibáimért és a dolog miatt is engem hibáztatott. Kiabált velem ezért adtam neki egy pofont és elszaladt. Azóta kétszer beszéltünk. Próbálkoztam nála sokszor de nem is törődött velem és megtudtam, hogy új barátja van. Biztos, hogy nem szereti 1000% hogy nincs túl rajtam, onnan tudom hogy ismerem már ennyire. Életemben először szeretek valakit annyira hogy küzdjek is érte, sose sírtam senkiért és senki miatt nem voltam ennyire szomorú. Majdnem minden nap sírok utána mint egy kislány és nem bírom tovább, mindenről ő jut eszembe. Sok mindent neki köszönhetek és kizárt hogy csak így elengedjem. Az üzeneteimre nem válaszol, a telefon nem veszi fel, ha más számokról hívom akkor felveszi de ha beleszólok akkor egyből lerakja. Ha személyesen keresem valahol akkor is félrelök. Nem tudom már hogy mivel próbálkozzak. Egyelőre elég lenne az is ha csak szóba állna velem. Más lányokra rá se bírok nézni, elkezdtem lányok közé járni és beszélgetek velük de több nem megy, még egy menetre se kellenek. Hogyan szerezzem vissza?
2014. febr. 13. 21:21
1 2
 1/13 Jégtánc ***** válasza:
Sehogy.Adj időt magadnak és neki is.
2014. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem kellett volna felképelni a lányt és akkor most nem nyígnál itt, mint egy anyámasszony katonája. Tanulj meg magadon uralkodni, elvégre nem állatok vagyunk. Hagyd békén, ha nem akar veled szóbaállni.
2014. febr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

hát megütnöd semmiféleképp nemkelett volna , szerintem probálj meg vele beszélni és hagyd hogy ezt ő is igy gondolja hogy beszélnetek kell , beszélj neki az érzéseidről , és az új barátját valószínű nem szereti

de vigyázz mert az oké hogy meg akarod vele beszélni és kia karsz vele béküli de ha ez évekig elhuzodik az beteges

2014. febr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Nem kellett volna megütni, ez ennyire egyszerű. Egyértelmű, hogy nem akar veled semmilyen kapcsolatot. Törődj bele és gondolkodj el, hogyan nem szabad viselkedni.
2014. febr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellett volna megütni.

Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, mert valóban úgy tűnik, hogy megbántad - mégis, ha egy kis esze van, nem kezd újra veled... :-(

2014. febr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a hajó neked elúszott. Hagyd békén. Ő már nem fog visszatérni hozzád. Tapasztalatból beszélek. Én is fiatal voltam, szűz, és borzalmasan szerelmes. De nem tudta értékelni, és egy nap lekevert 2 pofont, mert, hogy neki nem jött össze valami amire nagyon vágyott (munka)

Én is elmentem. Egy világ omlott össze bennem. Hiába sírt, könyörgött, nem kellett többé, még úgy sem, hogy évek kellettek, hogy túl lépjek rajta. De az aki azt mondja, hogy szeret, és képes megütni az nem mond igazat.

Nincs szánalmasabb dolog annál amikor egy férfi aki erősebb a lánynál megüti. Majd azt mondja hogy szereti..

Ha így bánsz azzal akit szeretsz, akkor hogy bánsz az ellenségeiddel??


Szerintem felejtsd el, lépj túl rajta.

2014. febr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is azonnal lelépnék attól, aki pofont ad.
2014. febr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Egy pofontól nem megy el végleg senki. Hagyd elmenni, aztán majd lecsendesednek a dolgok és tisztázódnak az érzelmek (vagy így vagy úgy). A világnak meg nincsen vége. De jó is szerelmesnek lenni !!!
2014. febr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén, majdnem biztos, hogy újra megütnéd. Tipikus erőszakos ember vagy, egy ideig visszafogtad magad, de mivel nincs más konfliktuskezelési módod eddig bírtad. Egyébként ez a könyörgés is tipikus, lényegében ezért szoktak a bántalmazott nők az őket verő férfi mellett maradni, mert utána jön a könyörgés, a megbánás, a kedveskedés, a "mindent megtennék, hogy visszakapjalak, soha többet nem foglak megütni" stb. Ez tart egy ideig, aztán a következő konfliktusnál jön az újabb pofon. Okos barátnőd volt, hogy nem megy vissza hozzád.
2014. febr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Jó tudom, hogy nem kellett volna. Egy pofont se bántam meg de ezt nagyon, már a következő másodpercben. Bármennyire rühelltem egy nőt sose ütöttem meg egyiket se. Miatta tudom azt hogy nem szabad így viselkedni, miatta változtam meg. Még az olyan barátaimról is lemondtam miatta. Miért tenném meg megint? Felfogtam hogy milyen is az ha elveszítem.

Nem tudok vele beszélni... majdnem 2 hónapja nem keresem de szinte minden nap elmegyek és távolról megnézem, azóta 4 hónapig majdnem minden héten legalább egyszer megkerestem az elején meg naponta. Szeretnék már beszélgetni vele mert borzasztóan hiányzik.

2014. febr. 13. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!