Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Van egy baratom, akit nagyon szeretek, tiz honapja vagyunk egyutt. Mostanaban nagyon sok volt koztunk a veszekedes, olyan szinten hogy harom napon belul ketszer szakitottunk, de megbeszeltunk mindent, kibekultunk, viszont en egy kicsit meginogtam, mert az exem par napja ram irt facebookon es beszelgettunk, o volt nekem mindenben az elso, elso csok, elso egyuttlet.. es amiota ez volt, hogy irt nekem, nagyon sokat gondolok ra es szinte varom hogy megint irjon... Ez nagyon rossz, mert szeretem a baratomat es boldog vagyok vele es nem akarok az exemre gondolni, mikozben a baratommal elek. Nagyon remelem, hogy ez csak egy fellangolas es el fog mulni hamarosan. Szerintetek mit csinaljak? Egyaltalan csinaljak valamit? Vagy csak varjak, hogy elmuljon ez az erzes? Amig nem irt nekem facebookon, addig nem is jutott eszembe az exem, nem gondoltam ra es semmi ilyesmi, csak most, ahogy jelentkezett.

2015. okt. 9. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

>akit nagyon szeretek

>boldog vagyok vele


>nagyon sok volt koztunk a veszekedes

>harom napon belul ketszer szakitottunk

>kicsit meginogtam


Érzed az ellentmondást?


A sok veszekedés és a kamu szakítások azt mutatják, hogy éretlenek vagytok és komolytalanok. A tanácsom az, hogy szedd össze magad, és ügyesen vizsgáld meg, hogy mit érzel és mit akarsz. Kívülről nem fogunk tudni értelmes tanácsot adni.

2015. okt. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kokuusz válasza:
az a baj hogy mindenki másképpen gondolkozik..én a helyedben maradnék a mostani párommal,a másikat pedig szarba se nézném,hiszen van valami oka hogy nem vagytok együtt..viszont az tényleg gáz,hogy 3 nap alatt 2x szakítottatok..mondjuk az is más kérdés hogy mi miatt volt a szakítás..ha a volt barátod miatt,akkor mehet a tiltás..ez csak hirtelen fellángolás..ha le lesz tiltva,nem fog írni..a mostani barátoddal pedig le kell ülni,és mindent megbeszélni! mert a barátod is rá fog unni és te is erre a sok veszekedésre kibékülésre és szakításra. jobb ha mind a ketten elgondolkoztok!
2015. nov. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt mi innen nem látjuk át!

Igyál meg lassan 1 liter hideg vizet. Relaxálj!

És amikor úgy érzed, bele tudsz látni a dolgokba elfogultság nélkül, dönts!

(én sámfáznám mind a két lányt!)/fiút?/

2015. nov. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na hat azota mar eltelt ket honap, az egy nehez idoszak volt, de mar sokkal jobb a kapcsolatunk es az exem sem erdekel mar. Neha ir facebookon, par szot valtok vele es annyi. Mikor latom, hogy irt, meg mindig dobban egy nagyot a szivem, valoszinuleg sosem fogom ot teljesen elfelejteni, de legalabb mar nem varom, hogy keressen es beszelhessek vele, semleges erzelmeket valt ki belolem.
2015. dec. 15. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!