Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adott időt, most mégis szakíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott időt, most mégis szakítani akar. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Van egy bő 2 éves kapcsolatom. Nem volt tökéletes, legalábbis a második évben már nem. Ez főleg az én hibám. Erről tudok, és javítani szeretnék rajta.

Volt egy beszélgetésem a párommal augusztusban, mikor arra jutottunk, hogy ez így nem mehet tovább. Egy napig úgy tűnt, szakítunk, végül arra jutottunk, hogy ha felül tudok kerekedni a gondjaimon, és vissza tudok változni azzá aki régebben voltam, akkor együtt maradunk, hiszen úgy tudna szeretni. Év végéig kaptam időt.

Ma mégis közölte hogy szakítani akar. Ráadásul nem normális indokkal... A probléma az volt, hogy megszegtem az ígéreteimet. Nem nagy dolgot, soha nem hazudtam fontos dologban, és mindent megtettem érte, apróságokat kell elképzelni: sokszor késtem valahonnan ha nem időre mentünk, csak úgy megbeszéltünk egy időpontot, megígértem hogy leszokok a körömrágásról, mégse sikerült, sőt, ha a párom rám szólt, mérgesen szóltam vissza.. Ilyesmik.

A párom megígértette velem, hogy nem "mászok" rá, ha látom hogy nem vevő rá. Tartottam is, ma viszont felkeltem, indultam volna el otthonról, ő még aludt, és álmában adtam neki pár puszit.

Később közölte, hogy rámásztam, megszegtem a szavam, szakít.

Nem értem, azt mondta év végéig van időm változni, ráadásul ezt az indokot nem gondolhatta komolyan.....

Mit tegyek? Teljes szívemből szeretem őt, és vissza akarom kapni, de legalábbis annyit érdemlek szerintem, hogy ne egy ilyen dolog miatt legyen vége...

Szerintetek meg tudnám győzni valahogy?


2015. okt. 9. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ő már elhidegült tőled, az ultimátum is erről szólt... Akinek már egy puszi is rámászásnak számít, az már a háta közepébe se kíván téged. Ebből már semmi jó nem sülhet ki.
2015. okt. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy elhidegült tőlem. Vagyis attól, aki voltam nemrég. Őszintén, egy olyan lánnyal én se lennék együtt, teljesen megértem az érzéseit. De tényleg megváltoztam azóta.
2015. okt. 9. 17:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha én valakiből kiábrándulok, akkor hiába változik... és minél jobban erőltetné, annál jobban megundorodnék tőle, sőt, szánalmasnak tartanám, hogy egy ilyen helyzetben nincs benne annyi önbecsülés, hogy emelt fővel odébbálljon.
2015. okt. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben az esetben arról lehet szó, hogy nem akart inkorrekt lenni azzal, hogy rögtön szakít, de annyira kiábrándult belőled a korábbi viselkedésed miatt, hogy akármennyire igyekszik benned látni a jót, nem megy. Az más kérdés, hogy az nem korrekt tőle, hogy ezt nem mondja meg, hanem megpróbál vmi balhét generálni... de ha így viselkedik, akkor valószínű nem érné meg teperni érte, mert már nem szeret.
2015. okt. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt egy nagy vitánk félreértések miatt augusztusban, borzalmas volt, nem tudtam vele normálisan beszélni, nem hallgatott meg. Végül a győzködésem hatására belement, hogy hajlandó velem maradni néhány radikális feltétel mellett (mint például nem mondhattam, hogy "szeretlek", mert bebeszélte magának, hogy ez nem igaz). Eltelt így pár hét, közben egyetem miatt távkapcsolatunk lett és azt hiszem ez segített. Nagyon figyeltem, hogy véletlenül se szegjek meg egy feltételt se, aztán egyszer üzenetben annyit írt, hogy nem bírja tovább. Megijedtem, hogy szakítani fog, de kifejtette, hogy nem bírja betartani a saját feltételeit, nem bírja ki, hogy nem írhatja/mondhatja, hogy mennyire szeret és fordítva. Ekkor kihúztunk mindent a listáról és most jobban érezzük magunkat a kapcsolatunkban mint előtte. Remélem Ti is találtatok megoldást, mi történt azóta?
2016. jan. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szakítottunk azóta. Egy darabig elég rossz volt, rettenetesen magam alatt voltam, de most tök jó haverok vagyunk, már jól érzem magam.
2016. jan. 15. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!