Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon sok ez a korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok ez a korkülönbség?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, a barátom 20éves. vár rám amíg kell, szóval nem a szex miatt van velem. anyáéknak még nem mertem bemutatni. szerintetek mit fognak szólni? ti mit gondoltak? anya és apa közt 8év van.:)
2010. márc. 15. 20:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
általába a pasik ebben a korban igénylik a szexuális életet.vagy megcsal és te nem tudod,vagy majd idővel megdu*.
2010. márc. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ebben a korban sok.

Jól behülyít téged, hogy várni fog rád, stb, közbe meg mással szexel.

Hidd el, akármennyire is látszik, hogy "szeret", neked még nincs sok tapasztalatod, elhiszed neki, aztán majd jön a nagy koppanás, hogy lefekszel vele, lelép, megtudod, hogy megcsalt..

Szerintem ezt még nem kéne. De te tudod....


15/L

2010. márc. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

minden férfi ilyen?:O

nekem ő tényleg nagyon rendesnek meg kedvesnek tűnik..

tényleg úgy néz ki, mintha szeretne:(

2010. márc. 15. 20:16
 4/19 anonim ***** válasza:

Van erre egy mondás: A látszat néha csal


Ha 1-2 évig együtt maradtok, és nem akar lefektetni, de nem is csal meg, akkor tényleg rendes :)

2010. márc. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
honnan tudjam, hogy nem csal meg??
2010. márc. 15. 20:20
 6/19 A kérdező kommentje:
lefektetni nem akart 2hónap alatt..:)
2010. márc. 15. 20:21
 7/19 anonim ***** válasza:

amit az a 15 éves lány irt az egy nagy baromság.. az én barátom 19 éves, én 15 vagyok, mikor összejöttünk akkor 14 voltam, és egyáltalán nem csalt meg, akkor feküdtünk le amikor én úgy gondoltam, hogy most lefekszünk.

szerintem nemgáz, az a 6 év... a szerelemben nem a kor számitt. és ha télleg úgy érzed, hogy szeret akkor nincs miért aggódni :)

2010. márc. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

de mindenki azt mondja, hogy tuti megcsal vagy rávesz..

itt is sokan írták..

kezdek bizalmatlanná válni.

nagyon szeretem őt és biztos hogy ő is engem..

de anyáéknak hogy mutassam be??

2010. márc. 15. 20:44
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Tök mind1, hogy mit mondunk, úgyis a fejed után fogsz menni, mint azok a lányok akik 2 naponta felteszik ugyanezt a kérdést.


Pillanatokon belül meg fog jelenni itt 2-3 olyan lány aki majd megnyugtat, hogy hát 1000 éve van együtt a barátjával és úk is így jöttek össze, de csak azért, mert az a maradék nagyon nagyon sok lány akinek ebbe beletörik a bicskája nem hangoztatja, hogy hát igen, tényleg csak kihasználták.


A szüleidnek semmiképp se mutasd be, mert tuti, hogy nem fognak örülni, hogy egy jogilag éppenhogy nem gyermekkorú lányukra egy felnőtt férfi nyomul. A szüleid közti 8 év pedig nem ugyanaz, ha valaki 20 évesen ismer meg egy 28 évest, mintha 14 évesen egy 20 évest. Ezen az elven egy 15 éves fiú nyomulhatna egy 7 éves kislányra.


Ha van egy kis eszed, akkor belátod, hogy ez a kapcsolat nem neked való, keress inkább valaki korban hozzád illőt. Tudom tudom most jön a "de érettebb vagyok a koromnál, és a korombeli fiúk olyan buták" szöveg, de hidd el pontosan ugyanezt gondolja magáról mindenki 14-15 évesen. Ha valóban érett vagy, akkor belátod, hogy ez az egész halálra ítélt, és teljesen felesleges is.

2010. márc. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Vannak rendes srácok is, ne higgy annak, aki azt mondja, hogy megcsal, ezt innen a távolból nem lehet megállapítani, te ismered őt jobban.

Lehet, hogy tényleg nagyon szeret és vár, amíg csak akarod. Ez idővel eldől.

A szüleid nem lesznek boldogok, tuti ki lesznek akadva, mert azt fogják hinni, hogy lefektet, ami azért valljuk be tényleg belátható időn belül meg is történik majd, és nem biztos, hogy azért, mert a srác le akar fektetni, hanem azért, mert ez megtörténik, ha egy férfi és egy nő igazán szereti egymást.

Ha tényleg rendes srác, akkor lehet, h a szüleid is megbékélnek vele majd...

2010. márc. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!