Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon sok ez a korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok ez a korkülönbség?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, a barátom 20éves. vár rám amíg kell, szóval nem a szex miatt van velem. anyáéknak még nem mertem bemutatni. szerintetek mit fognak szólni? ti mit gondoltak? anya és apa közt 8év van.:)
2010. márc. 15. 20:10
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

mindenképpen be szeretném mutatni, mert anyuék jobban szeretik, ha őszinte vagyok, előbb elfogadják a dolgokat, mintha ők maguk jönnének rá. :)

köszönöm a válaszokat és kíváncsian várom a többit.

2010. márc. 16. 07:59
 12/19 anonim ***** válasza:
Figyelj, előtte mond meg nekik, hogy "ma bemutatom a barátom. 20 éves. xy a neve. ezt meg ezt csinálja(tanul,dolgozik), aztán megkéred, hogy szeretnéd ha normálisan viselkednének vele. előbb utobb felmerül h idős, annyit kell reagálni, hogy szerinted a kor nem számitt, és hogy van eszed, és olyan dolgot nem fogtok csinálni amit te nem akarsz és korai.:)
2010. márc. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
én is kb. így terveztem, holnap lesz a nagy találkozás..:S:)
2010. márc. 16. 18:27
 14/19 anonim ***** válasza:

sok

ennyi

sok

sok

kész sok

2010. máj. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
de miért gondolod ezt??
2010. máj. 13. 19:34
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem a szex miatt van veled? Akkor meg szerinted mire vár? a nyolc húszas gyorsra? Meg fog dugni és ebben nincs semmi kivetnivaló csak még fosik a börtöntől mert fiatal vagy. De meg fog dugni.
2010. máj. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ha még nem mutattad be a szüleidnek akkor:

Szólj a barátodnak, hogy nyalizzon be a szüleidnél. Mint haverod ismerjék meg, a barátod meg tegyen meg mindent( segít a házimunkábban, figyel mindenre, ugrik a szüleid szavára stb. a lényeg hogy nyerje el a tetszésüket) Aztán meg mondjuk kezd azzal h tetszik. Ha ezt lenyelték pár nap múlva jelentsd ki, hogy járni akarsz vele. Mikor már megbékéltek szólj, hogy összejöttetek.

Ám szerintem nem sok.

Köztünk egy tizessel több van.

Nem a kor számít, hanem a személy. Az idő majd palástolja az agodalmat.

2010. máj. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok, én nemrég lettem 15, az én barátom is 20. Volt olyan barátom, akivel 2 év különbség volt köztünk, ő megcsalt a fél várossal. Nem az a lényeg, hogy mások mit mondanak, nekem is sokan mondták, hogy biztos csak megb*szni akar, meg hogy megcsal, de ha tényleg szeret, várni fog rád. Van egy ismerősöm, aki 21 évesen majdnem két évet várt a barátnőjére, mert ő még szűz volt. Meg lehet egy 20 éves is egy 16 éves szintjén ugyanúgy, mint egy 14 éves egy 16 évesén... Nem kell elhinni, hogy mindenki csak lefektetni akar (=
2010. máj. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

köszönöma válaszokat.. igazából én teljesen megbízom benne:)

csak hát félek kicsit,hogy mi van, ha a negatív emberkéknek lesz igazuk..

2010. máj. 13. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!