Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kíváncsiságból belenéztem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsiságból belenéztem a barátnőm emailjeibe. Bárcsak ne tettem volna, egy másik fiú is hevesen udvarol neki. Mikor megkérdeztem leveleznek-e, letagadta. Ha elárulom, hogy belenéztem, el fog hagyni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. szept. 10. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt megnézted, hogy ő miket válaszol annak a másik fiúnak?


Ha bíztatja, akkor nincs tovább értelme a ti kapcsolatotoknak, mert a jövőben nem leszel képes benne megbízni - ami nem is csoda. Lehet, hogy egy másik lány után kellene nézned.

2008. szept. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is fontosabb lenne látni, hogy miket válaszolt.

Prbáld meg valahogy megbeszélni vele... bár az, hogy belenéztél, nem éppen a bizalom jele. Viszont az, hogy hazudik, nagyobb probléma. Bár lehet, hogy ő nem válaszolt neki - és emiatt úgy veszi, hogy tulajdonképpen nem leveleztek...


Még lehet, hogy megmenthető a kapcsolatotok - de ehhez meg kell tudni beszélni. Ha most nem sikerül - később mi lesz?

2008. szept. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Először is nem szép dolog (sajnos és hajlamos vagyok ezekre XD),de ha már belenéztél és rákérdeztél és még le is tagadja...hát valóban nézd meg a válaszait...Ha már igy alakultak a dolgok akkor ennek job utána nézni.
2008. szept. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha 1x is hazudik hagyd ott sürgősen, azt tanácsolom!
2008. szept. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom mit válaszolt,mert azt kitörölte.
2008. szept. 10. 19:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy kitörölte, a küldött válaszokat. Csak azért, mert elég logikátlannak tűnik, a kapott levelek meg megvannak a küldött válaszok meg nem, ez elég érdekes, így első olvasatra. Aztán meg ha valami gond van, azt észreveszed. Pl, hogy másképp viselkedik, viszonyul hozzád ilyesmi. Lehet hogy nem is válaszolt rájuk. A másik meg az, hogy sztem te sem számolsz be barátnődnek, ilyesmikről és lehet, hogy ő is így gondolta. Továbbá, ha van valami tőle fogod megtudni. Tedd próbára, de úgy hogy ne tudja mi a célod, meg persze azt se hogy megnézted az e-mailjeit, mert az azt jelenti, hogy nem bízol benne és akkor ő miért bízzon benned. Ha minden veszi látszik akkor tovább kell állni. Csak ügyesen!
2008. szept. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A levelek emblémáján látszik, hogy küldött választ( kis nyíl a boríték alján),de az elküldött levelek között nem találtam...Azért nem mondta el,hogy ne kapjam fel a vizet,vagy tényleg van valami...
2008. szept. 10. 23:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet egy olyan verzió is, hogy megírta neki, hogy kopjon le mert van valakije (Te) és azért tagadja le, hogy ne légy féltékeny. Nem tudom, hány levélről van szó. Egyébként miért nézted meg a leveleit? Ha nem bízol benne, nem sok értelme van az egésznek... Talán ő is érzi hogy nem bízol benne, ezért tagadta le. Beszélgessetek sokat. És a helyedben nem árulnám el hogy belenéztél a levelekbe.
2008. szept. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!