Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti milyen gyakran csináltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen gyakran csináltok közös programot a párotokkal? Szokott ebből probléma lenni?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, az eddigi barátnőimnél, hogy tök jól elvagyunk, amíg minden hétvégén megyünk valahova. Moziba, strandra, bográcsozni, múzeumba, szabadtéri koncertre, sétálni, étterembe, stb... ez oké az első 2-3 hónapba, amíg komoly lesz a dolog. De én nem vágyom erre huzamosabb ideig... Ha egy hónapba egyszer elmegyünk valahova, nekem elég. Ráadásul mindig nekem kell kitalálni közös programot, amihez nincs is igazán kedvem, csak miatta csinálom. Hétköznap leköt a munka, hétvégén meg szeretnék kicsit pihenni, összebújni az asszonykával, és élvezni, hogy kettesben lehetünk. Csak ez nem ilyen egyszerű!

Ahogy kezdem hanyagolni a közös programokat, és javasolni, hogy inkább csak maradjunk otthon, kettesben, akkor néhány hét múlva vagy jön a nyafogás, hogy "sosem megyünk sehova", vagy pedig jön az, hogy "most hétvégén nincs időm, mert ezt, meg azt csinálok"



2015. okt. 10. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Pikantériája a kérdés alatti leírásodnak, hogy sokszor otthonülős csajokról is az derül ki (tehát akit otthonülős típusúnak ismersz meg), hogy ők is folyton mindig menni akarnának, mert nem bírnak a seggükön megmaradni. Tök mindegy, az őt nem érdekli, hogy te fáradt vagy, teljesen szétcsúszol hétvégére, vagy hogy egyáltalán akad-e némi rávaló, nem! Hét közben, melóban is azon agyalj, hogy milyen programot találj ki hétvégére, de valami ütős programot, áldozz rá pár ezer/tízezer forintot is, csak hogy őkelme ne unatkozzon otthon, kettesben. :( Viszont neki esze ágába sem jut kitalálni valamit, vagy hogy ő is részese legyen magának a párkapcsolatnak, nem! Inkább rád ruházza a gondot, a felelősséget, az ötletelést, csakhogy később legyen kit hibáztatni, ha béna időtöltést találtál ki, legyen kire ráhúzni a vizes lepedőt. Hányás!


Nem kell mindig otthon csücsülni, de egy átlagférfi pénztárcája nem biztos, hogy bírná a minden hétvégére kitalált utazgatásokat, bulikat. Az enyém se bírná.

2015. okt. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A közös élmények szerintem kellenek egy kapcsolatba, mondom ezt 10 évnyi kapcsolat után, ami többek között azért ment tönkre, mert már semmi közös élmény nem volt, csak éltünk egymás mellett...

Mostani párommal megvan az egyensúly: van otthon ülés, összebújás is, meg elég közös program is. És nem várom el, hogy mindig ő találja ki, meg finanszírozza, hanem közös az ötletelés is, meg a finanszírozás is.

2015. okt. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Heti egy este közös, ilyenkor sétálunk vagy hajnalig filmezünk és havonta 1 randink van minimum.
2015. okt. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Otthon is lehet pihenve, de tartalmasan időt tölteni, amihez extra kiadás sem kell. Társas, sorozat, közös főzés. Vagy csak leülni egy padra forgalmasabb helyen, embereket nézni. Tényleg a közös dolgok tartják össze a kapcsolatokat.
2015. okt. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!